Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33

 Dzisiaj przeczytano
 50892 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dla zainteresowanych :( , kondzio_s 13/11/07 10:37
Witajcie, proszę o przeczytanie tego postu i zrozumienie, mojej sytuacji. Jeżeli byłeś w podobnej pomóż mi...Dzięki z góry...
Od jakiegoś czasu dostaje dziwne telefony, nie są one z pogróżkami ale bardzo nieprzyjemne i dziwne(stękanie, odgłosy kopulacji).Byłem na policji, rozmawiałem i powiedziano mi że do póki nikt mi nie grozi nie mogą sie tą sprawą zająć.Byłem także u prawnika i powiedział podobnie. Nie mam możliwości namierzenia tego numeru i nie wiem co robić Pisałem już na kilku forach i każdy pisze o jednym tylko rozwiązaniu. A mianowicie -( rozdać numer jak największej liczbie osób i poprosić by pomogli tą osoba zniechęcić w przyszłości do robienia takich rzeczy. Chodzi oczywiście o zarzucenie osobnika jak największą ilością smsów( ale bez grożenia i tego podobnych)...Jeżeli odzew z waszej strony będzie duży i będziecie chcieli mi pomóc proszę podawać maile będę przesyłał numer telefonu....

JbKodi

  1. Najskuteczniejszy i stary sposób , lukines 13/11/07 10:42
    - "rozplenić" ten numer na różnych forach... gejowskich:)

    Podobno działa:)

    Najprostsze rzeczy są najtrudniejsze:)

    1. :-) Słodkie :-) , NimnuL-Redakcja 13/11/07 10:53
      .....

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  2. jako, ze masz duzy , zgf1 13/11/07 10:43
    staz na tpc moge pomoc w zalatwieniu goscia, mail w profilu

    Leave me alone I know what I'm doing!

  3. Myślę, że taki numer nie przejdzie... , Dexter 13/11/07 10:46
    Skoro z wiadomego numeru ktoś do Ciebie dzwoni, to nie ma, że
    "póki nikt mi nie grozi". Zgłaszasz na policję nękanie, pokazujesz listę połączeń przychodzących i tyle. Przynajmniej w teorii...

    Jaki masz fon? Niektóre pozwalają zablokować konkretny numer. Albo operator niech Ci zablokuje.

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL