Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » Sherif 16:04
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04

 Dzisiaj przeczytano
 87019 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nie widzę sieci WIFI. , Ibanez 16/11/07 18:17
Mam sieć od sąsiada nieszyfrowaną. Mój ojciec cały czas z niej korzysta a ja tylko jak przyjadę do rodziców. Ostatnio coś się zmieniło i ja nie mogę sie połączyć - w ogóle nie widzę tej sieci.
Co może być przyczyną? Próbowałem podmieniać u siebie MAC z karty laptopa ojca - bez rezultatu.
Dodam, że u ojca nic nie było zmieniane w ustawieniach sieci i działa cały czas.

  1. re: , deadly 16/11/07 18:40
    a może juz jest zabezpieczona. Admin mógł dac SSID Broadcast na disabled i juz nie będziesz widział sieci. Poza tym Mac, blokada IP, firewall. Czasami sama sieciówka u mnie gubi sygnał i musze pogmerac żeby coś znalazła. Ogólnie możliwości kupa. Najłatwiej do admina zapytać czy coś nie kombinował.
    pozdro

    lubię robić nic

    1. z tego co wymieniles to tylko , waski 16/11/07 18:44
      broadcast ssid. Z tego co pisze Ibanez to on nie widzi sieci wifi -> tutaj blokowanie po macach/ip nie ma nic do tego. Tak samo wszelkie szyfrowanie polaczen.

      SNAFU
      Situation Normal, All Fucked Up

  2. otwórz oczy! , waski 16/11/07 18:42
    Serio to obojetne czy siec jest zabezpieczona w jakikolwiek sposob (po macach, wep, czy wpa) to powinienes ja widziec. No chyba ze ktos wylaczyl broadcast ssid, ale wtedy u Twojego ojca na laptopie tez nie byloby jej widac.
    Sieciowka wifi na pewno sprawna / wlaczona?

    SNAFU
    Situation Normal, All Fucked Up

  3. widze tu pewne nieporozumienie , digiter 16/11/07 18:46
    w tym wątku: http://groups.google.com/...cc0e?#a9e09cd13c8fcc0e

    ludzie ci mówią że twój sasiad wyłączył rozgłaszanie SSID i zmienił nazwe sieci a ty odpowiadasz : Ojciec używa caly czas i nic nie zmieniał.
    Zakładam że sasiad jednak nie jest twoim ojcem.
    Idziesz więc do sąsiada i zadajesz mu 2 pytania: 1. czy SSID zostało wyłączone 2. Jaka nazwę ma teraz jego siec ?

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

    1. hehe , mkulpa 16/11/07 19:12
      ale go zczaiłeś

    2. w sumie tam dobrze pisza , waski 16/11/07 19:30
      Jest jeszcze mozliwosc, ze na ap ktos zmienil kanal na 12 albo 13 a Ty masz sieciowke w wersji amerykanskiej (11kanalow)

      SNAFU
      Situation Normal, All Fucked Up

    3. heh , PaKu 17/11/07 17:52
      dobre :) a swoja droga tamten watek jest z 24 pazdziernika. A i jeszcze jedno: czy sasiad wie ze korzystacie z jego sieci?

      bez podpisu

  4. ja też nie widzę , Bergerac 17/11/07 21:22
    hmmm... a może dlatego, że jest niewidzialna?... ;)

    Barbossa: You're supposed to be dead!
    Jack Sparrow: Am I not?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL