Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 16:04
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » pawcio 15:53
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55

 Dzisiaj przeczytano
 85869 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z windowsowym firewallem - wylancza się , Lukx 17/11/07 19:45
Witam mam taki problem jak w temacie. Nie wiem co się stało ale firewall nie daj się włączyć. Podejrzewam ze coś się przypałętało antywirus ( nod 32 ) nic nie wykrywa , ad-aware coś wywaliło spybot też coś wykasował. Doinstalowałem nową zabawkę MS zwaną Live OneCare to niby odpaliło swojego firewalla ale jest to tylko 90 dniowe i na dodatek mimo udostępnienia portów dzieleni blokuje porty dla Azureus'a Ma ktoś pomysł jak odpalić standardowego firewalla _ dla mnie jest on w zupełności wystarczający.

... geniusz ludzki jest ograniczony ,
a głupota ludzka nie ...

  1. kiedyś z tym się spotkalem , Artaa 17/11/07 19:47
    po godzinie szukania , postawiłem system z ghosta na nowo
    szkoda czasu na szukanie co się zwarzyło

  2. heh , Ranx 17/11/07 20:14
    sprawdz hijackthis i popatrz ile masz powstawianego gowna.
    szacuje conajmniej downloadera i pare innych smieci.
    ale tak to jest jak sie twierdzi ze windowy fw jest ok.

    polecam reinstalla (po pytaniu i windowym fw sadzac bedzie najlepiej) a potem open armor firewall. free i bardzo przyjazny.
    dodam ze te smieci da sie wywalic w rozsadnym czasie.

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  3. to chyba dobrze :) , Bergerac 17/11/07 20:51
    Proponuję zainstalować prawdziwego firewalla, a tę atrapę wyłączyć na stałe. No i odrobaczyć system, jak to już radził Ranx.

    Barbossa: You're supposed to be dead!
    Jack Sparrow: Am I not?

  4. walnołem normalnego firewalla , Lukx 18/11/07 00:47
    zainstalowałem outposta'a pro i mam problem z azereusem - nie działa nadal prawidłowao - ma zablokowane porty. Firewall ma je otwarte dla niego ale są według azureusa zamknięte i wywala błąd Nat - nawet jak odłączę firewalla nadal nie dział prawidłowo. Ma ktoś pomysł co jest. Przed problemem wyżej opisanym wszystko działało prawidłowo. Torent wysyła prawidłowo ładne transfery ale wszystkie są na niebiesko. Brakuje mi już pomysłów jak to naprawić - firewall na routerze jest wyłączony.

    ... geniusz ludzki jest ograniczony ,
    a głupota ludzka nie ...

    1. azureus działa na javie , Bergerac 18/11/07 01:33
      zobacz czy firewall nie blokuje javy (albo czy w ogóle masz javę)

      Barbossa: You're supposed to be dead!
      Jack Sparrow: Am I not?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL