Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 17:27
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 94437 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z Deamon tools , etranger 18/11/07 12:30
Za cholere sie nie chce zainstalowac, zaczyna ladowac mowi ze setup musi zrestartowac (jak dotad normalnie) po restarcie znowu to samo, i tak do usranej smierci, ktos to mial ? Czy jedyne lekarstwo to reinstal systemu?, dodam ze alkohol ma dokladnie ten sam problem
SPTD 1.50 nie chce sie zainstalowac co za tym idzie glowny program tez.

IStal sie switch:)

  1. Zainstaluj z palca: , Another Identity 18/11/07 12:35
    http://www.duplexsecure.com/...TDinst-v150-x86.exe

  2. Dobra powiem jasniej, wiec ten SPDT tak jak by sie instaluje ale , etranger 18/11/07 12:45
    za kazdym razem deamon chce go instalowac od nowa, nawet po recznym instalowaniu tego czegos jest lipa, i to jest dziwne, vista to 64bit i taki tez plik spdt wybralem ze strony ktora podales, deamon oczywiscie tez 64bit

    IStal sie switch:)

    1. Dobra, powiem jaśniej , Another Identity 18/11/07 12:48
      zdeinstalować powyższym instalatorem, zainstalowac na nowo i demon musi pójść.
      Podobny problem mam prawie za każdym razem - instalator demona słabo sobie radzi z SPTD u mnie.

  3. Fakt jest tez taki ze ostatnio mialem problem z , etranger 18/11/07 12:48
    http://twojepc.pl/boardPytanie129483.htm, i odswiezylem system, nadpisujac go, ale zapomnialem ze trzeba najpierw odinstalowac Dtools, i od tego mometu mam problem.

    IStal sie switch:)

  4. Lipa deamon za kazdym razem probuje instalowac na nowo, i prosi , etranger 18/11/07 12:50
    o restart, nigdy nie mowi ze odinstalowac SPDT, tak samo z instalatorem SPDT od go poprostu instaluje na nowo, tak jakby go nie bylo zainstalowanego, prosi o restart i lipa

    IStal sie switch:)

  5. Byc moze sa jakies stare wpisy do resjestru ktore daja po dupie, , etranger 18/11/07 12:52
    ale jak jes znalezc

    IStal sie switch:)

  6. Jest rozwiazanie , etranger 18/11/07 13:43
    http://download.sysinternals.com/...s/Autoruns.zip trza to zciagnac, uruchomic i w zakladce Drivers prawo klikiem wywalic sptd i powinno dzialac , co stalo sie u mnie

    IStal sie switch:)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL