Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53

 Dzisiaj przeczytano
 47917 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dobry soft to monitoringu napiec, ustawiania predkosci wiatrakow itp? , Nazgul 19/11/07 11:06
Jest cos takiego? Na DFI mialem ITE smart guardian ale tutaj na gigabyte nie dziala tak jakbym chcial. pomozecie?

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. Było juz tyle razy że ho, ho ................ , OLD++ 19/11/07 11:45
    Opcja SZUKANIA się kłania.

    TPC Board -- Powinno być FWA Board

  2. speedfan , TANKiler 19/11/07 11:46
    j.w.

    :: :: ::
    made by my freaky mind...
    :: :: ::

    1. a co w przypaku, gdy speedfan pokazuje ujemne temperatury? , petrumi 19/11/07 12:32
      a freon mam tylko w lodówce?
      na serio to pierwsze uruchomienie tego programu odrzuca od niego. dwie czy trzy temperatury pokazuje mi z dziwnymi wartościami (85 st. na plusie lub -118st.). Dodatkowo mam podłączone do płyty 6 wentyli a speedfan widzi tylko dwa. Mobo Asus P5N32-SLI. Speedfane ostatni (nie beta). Czy to kwestia konfiguracji tego proagramu?

      1. no to tutaj nic nie poradze , TANKiler 19/11/07 14:14
        u mnie na asus p5k-e wykrywa wszystko z automatu, po poprzedniej nf7s tez bez problemu wykrywal. Jedyna konfiguracja to to ktory wiatrak wplywa na ktora temperature...

        pozdrawiam

        :: :: ::
        made by my freaky mind...
        :: :: ::

  3. Nie ma takiego... , Ament 19/11/07 12:18
    tzn sa ale nie ma dobrego.

    I
    -AMENT-
    I

  4. Na własnej skórze... , marsellus 19/11/07 13:41
    ...już nie raz doświadczyłem, że najlepszy w takim wypadku jest dedykowany sprzęt producenta płyty. Wszystkie uniwersalne częściej lub rzadziej sypią błędami, mają problemy przy współpracy z chipami lub podają niepoprawne odczyty.

    ~~~~ sapere aude ~~~~

    1. ale gigabyte ma tylko easytune , Nazgul 19/11/07 13:57
      ktore ma tylko monitoring, nic wiecej...

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

      1. Zostaje... , marsellus 19/11/07 15:16
        ...sprawdzić kilka wersji różnego oprogramowania i może trafi się odpowiednie.

        ~~~~ sapere aude ~~~~

  5. s.w. , slanter 19/11/07 15:57
    345

    owoc żywota twojego je ZUS

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL