Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09

 Dzisiaj przeczytano
 4905 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z trupem asus , mel2 20/11/07 22:05
tusl2-c - taki model plyty - proc celek 1200mhz.
w sumie olalbym to ale moja siostra ma takiego rzęcha - a ponieważ mieszka na zadupiu i boje sie ze na dziurach ktore sa po drodze jaka do niej prowadzi zostawie kiedys zawieszenie to chcialbym jej w miare mozliwosci jak najszybciej pomoc.

problem jest taki ze komp chodzi sobie i nagle wskakuje jakby w tryb suspend - ale tak zupelnie nagle, a skad mysle ze suspend? bo dioda power miga i nie mozna go odpalic kneflem on/off. wszystko co mozna zrobic to odlaczyc zasilanie i w momencie gdy przestanie mrugac podlaczyc ponownie i odpalic.
wszystkie opcje zarowno w bios jak i w windows odnosnie oszczedzania energii sa wylaczone. hibernacja wylaczona.
juz kompletnie nie mam pomyslow? moze jakis wirus? antywir jednak nic nie wykrywa.
Anybody?

Don't lose your head,
There can be only one.

  1. mnie to wyglada , LooKAS 20/11/07 22:53
    jak jakies zabezpieczenie, np przed przegrzaniem i stad te nagle wylaczenie kompa.

    1. jest opcja ignore w biosie , mel2 20/11/07 23:02
      proc sie nie przegrzewa - tez o tym myslalem - max 42stopnie

      Don't lose your head,
      There can be only one.

      1. a zasilacz? , Bergerac 20/11/07 23:05
        jaka moc? czy trzyma napięcie?
        no i chipset (czy się nie grzeje bardziej niż trzeba)

        Barbossa: You're supposed to be dead!
        Jack Sparrow: Am I not?

        1. nie grzeje sie , mel2 20/11/07 23:08
          ani proc ani chipset ani zasilacz ani nic innego

          Don't lose your head,
          There can be only one.

  2. sprawdź , Bergerac 20/11/07 22:55
    zasilacz i kurz na procku

    Barbossa: You're supposed to be dead!
    Jack Sparrow: Am I not?

    1. kurz wydmuchany , mel2 20/11/07 23:03
      zasilacz enlight 300W - jak na tego trupa powinien starczyc - zwlaszcza ze grafika radeon 9250 i 2 napedy (dvd + hdd).

      Don't lose your head,
      There can be only one.

      1. no to w takim razie , Bergerac 20/11/07 23:06
        sprawdź resztę :)

        Barbossa: You're supposed to be dead!
        Jack Sparrow: Am I not?

        1. :)) , mel2 20/11/07 23:07
          no nie mam takich pamieci ani takiego procka - a jeszcze to bym obstawial - choc dziwnie to nieco wyglada - jakby jakies gleboko ukryte ustawienie od suspendu...

          Don't lose your head,
          There can be only one.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL