Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 05:58
 » @GUTEK@ 05:23
 » Soulburne 05:14
 » pwil2 04:38
 » Fox 02:28
 » Carduin 02:05

 Dzisiaj przeczytano
 17164 postów,
 wczoraj 72839

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

COMODO przeciw Operze , Blum 23/11/07 11:55
Mam Win XP bez SP2. Używam COMODO firewall i Opery.

Wczoraj COMODO zakomunikował, że chce się zaktualizować. Po restarcie wyświetlił informację, że działa tylko z SP2 lub Vistą. I padł całkowicie net. Mail, www, gg, skype, wszystko. Przywróciłem starą wersję COMODO bo miałem plik - net wrócił, z jednym wyjątkiem. Operą. Nawet po deinstalacji całkowitej COMODO, net przez Operę nie działa.

Co robić??? Dzięki za rady.

  1. zainstalowac SP2 , Grocal 23/11/07 13:30
    Nie widze logicznych przeslanek przeciw instalacji SP2. To tak na marginesie.

    Odlacz komp od neta, odinstaluj Comodo, wywal wszystko co jest zwiazane z tym programem, a co znajduje sie w 'Documents and Settings' (foldery Comodo). Zrob restart i zainstaluj Comodo ponownie. Sprawdz tez czy w Operze nie poprzestawialy sie jakies ustawienia (proxy etc.).

    Dodam jeszcze, ze nowy Personal Firewall z Comodo jest niezly ale mniej stabilny od poprzednika (udalo mu sie wywalic 3 razy). Ma tez inny system regulek - jak chcialem udostepnic drukarke w LANie, to samo dodanie IP klienta do strefy trusted nie pomoglo. Musialem dodac IP jako dozwolone dla procesu 'system'.

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL