Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » etranger 08:51
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » cVas 08:37
 » Paweł27 08:33
 » Kenny 08:30
 » Yooras 08:30
 » KHot 08:27
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35

 Dzisiaj przeczytano
 29191 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Odszkodowanie z AC z VAT'em czy bez? , michol 25/11/07 10:43
Znajomy miał przypadek, trafił mu się dzik... Zgłosił szkodę z AC a TU zaproponowało wypłatę odszkodowania ale NETTO. Auto prywatne. Przyjechał rzeczoznawca, obejrzał, obfotografował, wycenił ale po cenach netto. Skoro kolega nie jest płatnikiem VAT to czy nie powinien dostać wypłaty brutto? Przecież jak bedzie kupował cześci , załóżmy nowe, tp płaci brutto i nikt sie nie pyta...
możecie coś doradzić?

  1. oczywiscie , Kenny 25/11/07 10:47
    http://groups.google.pl/...to+vat#d93a1a23cb07f6d8

    .:Pozdrowienia:.

  2. a dokladnie , Kenny 25/11/07 10:53
    http://groups.google.pl/...to+vat#273a5ae285581b41
    Orzeczenie SN: IV CKN 385/01

    .:Pozdrowienia:.

    1. Ech, Warta jest "kochana"! :-))) , j23 25/11/07 11:29
      Niedawno w Krakowie, w Borku Fałęckim, na przyszkolnej, rozwalonej przewężce, o wystający z betonu pręt zbrojeniowy rozciąłem z boku (nie do naprawy) oponę. Zrobiłem fotki, spisałem świadków i zażądałem od miasta odszkodowania. Kraków ubezpieczony jest w Warcie. Warta co prawda (nie bez oporów, typu "skąd mamy wiedzieć, że to tam pan rozwalił oponę"-odpowiedziałem, by udowodnili w sądzie, że to nie tam rozwaliłem...) zaproponowała odszkodowanie z VATem, ale tylko ZA JEDNĄ OPONĘ! Ich "rzeczoznawcy" zasugerowałem leczenie psychiatryczne, które w Polsce jest darmowe, nawet dla nieubezpieczonych, jak myśli, że będę jeździł z różnymi oponami na jednej osi lub że drugą oponę będę płacił z własnej kieszeni... Czekam jeszcze tydzień na odpowiedź i składam pozew do sądu.

      Dumny nosiciel moherowego beretu!
      Me gustan tomar mis copas
      Żubrówka es lo mejor!

      1. powodzenia :) , Kenny 25/11/07 11:57
        ja mam dobre doswiadczenia - sprawca stluczki mial OC w Warcie, pojechalem na ta Łagiewnicka (przez calutki Krakow), powypelnialem papierki, rzeczoznawca nawet sie szybko uwinal, dostalem kase, wyklepalem poldolota i jeszcze zarobilem na piwo. Choc oczywiscie trzeba bylo ich kopnac w dupe, ze nie godze sie na zadna szkode calkowita (wartosc poldolota 700zl).

        .:Pozdrowienia:.

      2. i tak trzymaj j23 , Nikita_Bennet 25/11/07 12:35
        i tak trzymaj j23

        nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

  3. widze że warta dalej wypłaca netto , digiter 25/11/07 14:07
    http://www.forum.apu.pl/...27d662b24dab19a8ae33d5f

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL