Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » cVas 08:37
 » Paweł27 08:33
 » Kenny 08:30
 » Yooras 08:30
 » KHot 08:27
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35

 Dzisiaj przeczytano
 29230 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Windows Live Gallery i Gadżety paska bocznego - działa Wam? , Auror 25/11/07 22:39
Vista 32bit Home edition OEM, legalna, aktywowana i w ogóle.
Od chyba dwóch tygodni co kilka dni wchodzę na stronkę:
http://vista.gallery.microsoft.com/...mp;mkt=pl-pl

i co nie kliknę dalej (w sensie którąkolwiek kategorię) to wyskakuje mi komunikat:

"Przepraszamy, nie ma żadnych elementów w kategorii 'Wszystkie kategorie'. Spróbuj zmienić filtr, aby uzyskać więcej wyników. Jeżeli nadal nie możesz znaleźć tego, czego potrzebujesz, opisz swój pomysł na forach usługi Gallery, tak aby inni użytkownicy mogli znaleźć rozwiązanie. Możesz być również pierwszym użytkownikiem, który je utworzy, przechodząc do centrum deweloperów."

WTH?

A może jest jakieś lepsze źródło fajnych gadżetów do sidebara?

portnicki.com
+++++++++++++
portnicki@gmail.com

  1. moze tu... , Krasy 25/11/07 23:30
    ...http://thehobbylounge.com/

    .:Krasy:.
    gg 3044074

  2. Działa przecież , DJopek 25/11/07 23:47
    Tylko wyłącz filtrowanie z polskiego na wszystkie języki.

    1. o matko huto , Auror 26/11/07 00:29
      dzięki Ci panie! no chyba bym tak sprawdzał do końca świata .... <stupido>'

      portnicki.com
      +++++++++++++
      portnicki@gmail.com

  3. nie wiem jak , sprytny 27/11/07 22:02
    wyłączyć to filtrowanie gdzie to jest i co to jest ?

    1. Kliknij na jakąś kategorię , DJopek 27/11/07 22:24
      I szukaj hasła: "Filtruj według: Polski" i tam zmień.

      1. dzieki , sprytny 28/11/07 12:20
        wilkie :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL