Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » KHot 10:19
 » cVas 10:17
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22

 Dzisiaj przeczytano
 33369 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Spaliłem zasilacz - co w zamian , m&m 26/11/07 10:07
Był sobie
http://www.fotosik.pl/...zek/1abdac3644f10fe2.html model Enlight GPS-400AB C. Dla zainteresowanych górna lewa strona, są 4 w rządku, jeden zjarany, zostały tylko nóżki.
Pytanie co kupić - taki sam czy w tej samej cenie coś lepszego znajdę - ok. 140zł

  1. raczej nikt nie robi testów zasilaczy ;) , masakrator 26/11/07 10:20
    W szkole średniej mieliśmy taką laborke że testowaliśmy zasilcze - polegało to na tym że do linii 12V podpinaliśmy po kolei żarówki 50W i mierzyli napięcia wszystkie. Im lepszy zasilacz tym bliżej napięć nominalnych - no i oczywiście bliżej mocy napisanej na pudełku ;) Skoki napięcia były duże - na 12v nawet do 14v - zależnie od zasilacza. Chyba innej metody na testy nie ma :D
    Każdy ci napisze że najlepszy jest taki jaki ma w obudowie :] :D

    Gdyby chociaż w połowie tak mi sie
    chciało, jak mi sie nie chce ....

    1. Tak, tak , Another Identity 26/11/07 11:00
      i 7600GS 512MB podkręciłeś do poziomu GT.
      Co ty palisz?

      1. ja podkrecilem galaxy 7600GS zalman edition powyzej GT :) , bajbusek 26/11/07 11:03
        i pale... ale w kominku :))

        1. Czytać umisz? , Another Identity 26/11/07 11:20
          Wersja 512MB to DDR2 taktowane jak kupa gówna (800MHz?).

          1. umiem , bajbusek 26/11/07 11:42
            nie napisaleś, ze mówisz o wersji DDR2 :)

            .. pisać "umisz" ? ;)

  2. na boardzie i na forach chwala , XiSiO 26/11/07 12:13
    Amacrox WARRIOR AX450-PNF

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL