Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 13:43
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » DJopek 13:36
 » Visar 13:35
 » rooter666 13:33
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » cVas 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 42706 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Terminal i drukarka lokalna - pomocy , _oLo_1984 28/11/07 14:53
Witam
mam taki problem. Łącze się poprzez terminal/pulpit zdalny z komputerem i wykonuję na nim jakieś operacje. Problem w tym, że kiedy chcę coś wydrukować, w okienku terminala mam tylko drukarki, które są zainstalowane na serwerze lerminali, a tych na komputrze z którym się łącze nie ma. czy jest jakiś sposób, żeby pracując na zdalnej maszynie drukować lokalnie ?

awake

  1. Zaznacz w zakładce zasoby lokalne , ARTi 28/11/07 15:09
    drukarki to ci zmapuje twoje drukarki na komputerze zdalnym.
    No chyba, że użwasz innego klienta niż microsoftowego to poszukaj w dokumentacji danej applikacji

    1. mam zaznaczone , _oLo_1984 28/11/07 15:24
      i nie mapuje niestety. Nie wiem w czym jest problem.

      awake

      1. to zobacz uprawnienia swoje , ARTi 28/11/07 15:57
        właściwości danego usera/ zakładka środowisko

  2. no i na serwerze terminali , Glock19 28/11/07 15:21
    powinien byc zainstalowany przez admina sterownik do twojej drukarki najlepiej ten sam co ty uzywasz.

  3. no i w zakladce zasoby lokalne musi byc tez , zgfrd 28/11/07 21:51
    zaznaczone udostepnianie portow szeregowych mimo ze jest zaznaczone udostepnianie drukarek, bo inaczej nie bedzie dzialac. Jesli nie ma na serwerze sterownikow do Twojej drukarki to nic to nie da.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL