Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DYD 15:21
 » Artaa 15:19
 » cVas 15:17
 » KHot 15:10
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » Liu CAs 14:55
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47

 Dzisiaj przeczytano
 46802 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zaczyna sie :) mozna wlozyc do XBOXA 360 normalny dysk ? jesli tak to jak to zrobic? , Nazgul 28/11/07 17:15
cos slyszalem o modyfikacji firmware czegos tam. Moze mi ktos pomoc w tym problemie?

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. Strona team Xecuter polecam lub sklep Divineo (googluj) , Paolo 28/11/07 17:20
    Xecuter Blaster360 albo od razu Connectivity Kit for Xbox 360

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

    1. nic mi to w sumie nie mowi :) , Nazgul 28/11/07 17:26
      hmmmm :)

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

      1. a bardziej n00b'owato , Nazgul 28/11/07 17:31
        hmmm ? :) X'a mam dopiero od 3 godzin

        people can fly, anything
        can happen...
        ..Sunrise..

        1. No kaman... , Dexter 28/11/07 17:53
          Paolo proponuje Ci cos, co kosztuje 3/4 ceny konsoli. I po temacie...

          Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
          Odpowiedzi oleję.
          THX!

          1. no wlasnie ;) , Nazgul 28/11/07 17:54
            to juz znalazlem ceny tego, a teraz normalnie

            people can fly, anything
            can happen...
            ..Sunrise..

          2. Stary jak kupowalem starego Xboxa za $170 , Paolo 28/11/07 20:20
            to chip do przerobienia go kosztowal mnie $70 wiec nie placz tak, ze drogo

            Zycie jest jak pudelko czekoladek.
            Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

          3. Pozatym gdzie to kosztuje (co podalem) 3/4 ceny konsoli NO KAMAN , Paolo 28/11/07 20:24
            prosze stronka divineo.com obydwie rzeczy kosztuja $65

            http://www.divineo.com/cgi-bin/div-us/cat_360.html i trzeba wejsc w chips/development

            Zycie jest jak pudelko czekoladek.
            Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

  2. olej dysk:D , Piratez 28/11/07 18:05
    do grania wystarczy sama karta pamieci, druga sprawa ze jak przerabiasz konsole to i tak pewnie kiedys bana dostaniesz wiec dysk jest bezuzyteczny
    w kazdym razie zainwestuj w drugi pad i przerobke:)

    1. wyczytalem ze jakies tam gierki , Nazgul 28/11/07 18:33
      potrzebuja juz dysku...
      gdzie najlepiej karte pamieci kupic? na ile wystarcza taka 64 MB (smieszne pojemnosci IMHO)

      Kwestia przerobki - slyszalem ze X sa awaryjne bardzo, wiadomo przerobka = po gwarancji. Jak sie zabezpieczyc przed awaria? moze jakis tuning chlodzenia? bo podobno awarie sa zwiazane z przegrzewaniem...

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

      1. oj poki , Piratez 28/11/07 18:56
        wyjda takie gry to trzy razy zmienisz konsole;)
        co do tuningu to sprobuj sie pobawic w xisio mod(na boardzie gdzies jest)

        co do karty pamieci to sluzy do zapisywania stanu gry...nie wiem jak wyglada sprawa z patchami ale jak bana dostaniesz to i tak nie bedziesz mogl sciagac patchow.

        Swoja droga orginaly maja to do siebie ze gre przerobisz od deski do deski....a potem mozna sprzedac na allegro. Piraty posciagasz ponagrywasz i beda lezec nieuzywane :/

        1. polecam w , Hitman 29/11/07 09:45
          gears of war bez dysku zagrać... dramat

          Teoretycznie okłamywanie samego siebie
          jest niemożliwe. W praktyce robi to
          każdy z nas.

      2. Nazgul a weź no Ty stuknij do mnie na GG. , Dexter 28/11/07 20:04
        3457755

        Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
        Odpowiedzi oleję.
        THX!

      3. ja narazie nie przerabiam.. , XCLONE 29/11/07 10:53
        ostro wygrzewam, czekam i obserwuję... :) narazie mnie stać na to, żeby sobie co jakiś czas gierkę z allegro kupić.. mam nadzieję, że tak zostanie..

        --
        Pozdr.
        Artur S.

        The World HAS Changed..
        :P

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL