Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » Armitage 16:31
 » GULIwer 16:29
 » wrrr 16:21
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59

 Dzisiaj przeczytano
 51231 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

trochę w temacie MPC - jaki sprzęt żre najmniej prądu ? , XCLONE 29/11/07 14:32
przygotowuję się do uczynienia z mojego komputera stacjonarnego, maszynki do streamingu na domowe audio.. oczywiście, jak już wcześniej napisałem, najważniejsze to zjeść jak najmniej prądu.. :)

zasilacz pewnie zostawię - NeoTEC 420W - tylko go trochę oczyszczę, żeby był znowu cichy.. procesorem zjadę znowu do fabrycznego Athlona 2500+, pamięci zostawię 1GB, ale też taktowanie zrobię na "normalne" a nie "agresywne".. resztę kart pousuwam (tunery, etc.) i będę się zastanawiał, co zrobić z grafiką...

a może lepiej sprzedam cały komplet (bez RAM - bo sprawdzony i wygrzany) - jeszcze parę złotych z tego będzie - i kupię jakieś kompletnie stare słabe flaki.. ? co byście polecili, żeby pociągnąć streaming ? wystarczy jakiś i440 + P3 + S3Trio3D + Gigabit LAN ? do tego 1GB RAM

kurczę, poradźcie - odn. streamingu jestem całkowicie zielono-zielony.. :/ nie wiem, jaki soft do tego użyć, nie wiem też jaki sprzęt jest potrzebny, żeby to dobrze działało.. sam system chodziłby świetnie w przedstawionej konfiguracji, ale nie mam pojęcia, jak zostanie dociążony zadaniami streamingu.. :/

a może jednak lepiej zostawić to co mam (pełny konfig w profilu), objechać z wydajności (nie żyłować, puścić na standardzie) ? tylko to i tak pewnie zje masę prądu.. :(

--
Pozdr.
Artur S.

The World HAS Changed..
:P

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL