Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 18:03
 » zibi13 18:00
 » acd 17:57
 » cVas 17:47
 » Sherif 17:43
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29

 Dzisiaj przeczytano
 56574 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy ktorys z tych pilotow wspolpracuje z programem Girder 3.2.9? , zgf1 30/11/07 12:45
http://www.allegro.pl/...33_nowy_pilot_do_pc_.html
http://www.allegro.pl/...b_polska_instr_f_vat.html


Ewentualnie ma ktos do sprzedania tanio cos co dziala z girderem i jest na USB?

Leave me alone I know what I'm doing!

  1. jesli chodzi o , soczek3000 30/11/07 13:15
    ten
    http://www.allegro.pl/...b_polska_instr_f_vat.html
    pilont to moge powiedziec ze go posiadam i nie chce wspolpracowac z girderem v3 ;/ zainstalowalem sobie girdera v4 i tam juz problemu nie ma z dzialaniem, niestety program juz platny ;/

    1. dzieki, wiec ten odpada... , zgf1 30/11/07 13:53
      a oryginalne oprogramowanie jak sie sprawuje?
      ma funkcjonalnosc girdera?

      Leave me alone I know what I'm doing!

      1. to co ja dostalem , soczek3000 30/11/07 14:44
        to bylo tragiczne i daleko mu do girdera, obecnie uzywam caly czas tej wersji 4

        1. wlasnie chcialbym uniknac instalacji girdera4 , zgf1 30/11/07 14:46
          mam obecnie wszystko legalne, a i brak kasy na zakup programu, no szukam dalej pilota wiec :) dzieki za info :)

          Leave me alone I know what I'm doing!

  2. ja mam taki do sprzedania, ale nie wiem czy wspołpracuje , Emios 30/11/07 15:01
    http://www.allegro.pl/...dia_center_odbiornik.html


    Pilot jest nowy nieuzywany

    1. za ile chcesz sprzedac? , zgf1 30/11/07 15:42
      123

      Leave me alone I know what I'm doing!

      1. hhhh 50 zł z wysyła i bedzie oki , Emios 30/11/07 18:35
        123

        1. gdybym byl pewien, ze dziala z Girderem 3.2.9 , zgf1 30/11/07 18:54
          to bralbym od razu, mozesz sprawdzic to jak znajdziesz chwilke czasu?

          Leave me alone I know what I'm doing!

          1. sa dwie mozliwosci : , Emios 30/11/07 19:04
            wysyłasz mi program dziś i sprawdzę, bądź wysyłam Ci pilota Ty sobie sprawdzasz i :
            jeśli oki - przelewasz kasę,
            jeśli nie -odsyłasz;

            Chyba pierwszy wariant będzie lepszy

            1. email juz poszedl z linkami, sprawdz jesli mozesz i odpowiedz :) , zgf1 30/11/07 19:19
              123

              Leave me alone I know what I'm doing!

              1. dostałem zaraz zabieram sie do sprawdzenia , Emios 30/11/07 19:46
                123

    2. boardowa promocja 35zl z wysylka? :D , zgf1 30/11/07 16:04
      123

      Leave me alone I know what I'm doing!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL