Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 18:03
 » zibi13 18:00
 » acd 17:57
 » cVas 17:47
 » Sherif 17:43
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29

 Dzisiaj przeczytano
 56576 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Komputer strasznie muli prosze o pomoc , robinn1 30/11/07 21:08
Witam.
Mam pewien problem. Na początku komputer mi strasznie mulił , teraz nie mogę ogladac filmów obojetnie jakim programem, obraz komputera sie zawiesza...... znaczy muli ale to ma 1 fps na 1 minute... .
Czasem zdarza się ze obraz jest cały czarny a potem normalny znowu cały czarny i znowu normalny...
Kompletnie niewiem co robic, na ramy czekam do pon..... Wiec nic z kompem nie moge zrobic , temperatury są ok, nie ma zadnych wirusow
a i na dodatek zaczelo mi cos takiego wyskakiwac ;
http://img504.imageshack.us/...hp?image=ocbtt0.jpg
stery najnowsze, jak miałem stare komp straaasznie mulil ale dalo sie ogladac filmy
a komputer mam taki;
athlon 3k
512 mb ramu kingstony
gf 6600 Gt ( 6x stopni przy pracy 8x)
Proszę o pomoc

@skate - dla ułomnych deska

  1. karta graficzna.... , john565 30/11/07 21:35
    sterowniki do bani, albo walnięta, zajrzyj do kompa czy wiatrak sie na niej kręci, niech zgadnę, geforce od Galaxy?

    f*ck

  2. yep geforce od galaxy, a wiatraczek sie kreci , robinn1 30/11/07 21:56
    ale bede wymienial na xc - 70

    @skate - dla ułomnych deska

    1. turn it off and on again , john565 30/11/07 22:38
      u mnie pomagało, cyrki już sie działy przy odpaleniu Windowsa po długim nie uzywaniu kompa (po nocy naprzykład), podczas ładowania logo obraz sie mieszał na fragmęty, im dalej tym gorzej było, czy ty masz jedna czy 2 karty graficzne, bo ze screena coś wynika ze 2 i to połączone w SLI

      jak uruchomienie ponowne nie pomoże, odłącz zasilanie i wciśnij kilka razy przycisk power na obudowie

      ostatnia z irracjonalych rzeczy jakie możesz wykonac to wyłączyc kompa, wymontować grafe, przedmuchać slot sprężonym powietrzem/odkurzaczem/pęd czy co tam masz pod ręką
      możesz też odpalić kompa bez karty, tak na wszelki wypadek

      jak nic nie przyniesie rezultatu to karta dowymianki

      f*ck

  3. > stery najnowsze , Morgoth 1/12/07 16:47
    Najnowsze, czy jednak 91.31 z bugiem (sli baloon tip)? Tak, czy siak dodanie takiego klucza wyłącza chmurkę z komunikatem:

    --start--
    Windows Registry Editor Version 5.00

    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\NVIDIA Corporation\Global\MediaCenterTray]
    "NvCplDisableBalloonNotifications"=dword:00000001
    --end--

    [ http://nvidia.custhelp.com/...37546131&p_olh=0 ]

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL