Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 18:03
 » zibi13 18:00
 » acd 17:57
 » cVas 17:47
 » Sherif 17:43
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29

 Dzisiaj przeczytano
 56584 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Polityka] Co sądzicie o tych szopkach miedzy MSZ a LK ? , pittek 30/11/07 21:44
W sumie mocno sie nie wgłębiłem w temat ale czy Kaczory błaźnią sie już na całego czy jednak jest jakis inny sens tych bzdurnych, pieluchowych prowokacji których nie moge dostrzec na pierwszy rzut oka?

  1. graja na nutce antyputinowskiej , P_M_ 30/11/07 21:47
    Tu poluznienie napiec z Rosja, tam wycofanie wojsk z Iraku. Prezio gra waznego i odpowiedzialnego. De facto jest to czlowiek maly zarowno w doslownym, jak i w przenosnym tego slowa znaczeniu. Robi to, co prezes kaze.

  2. .:. , Shneider 30/11/07 22:23
    sens to ma.

    zajmuje rubryki w gazetach, w TV jest co pokazac, z kolega mozna podyskutowac.

    taka szopka by przyslonic otoczke najwazniejszych wydazen o ktorych nigdy nie powinno sie mowic.

    A tak szary lud karmiony jest medialna papka pochodzaca z dowolnego zrodla.


    wyobraz sobie jak by wygladala sytuacja gdzie w TV sa omawiane zdazenia wazne dla Polakow. Czyli upublicznione wszystkie przetargi panstwowe, prywatyzacja zakladow przemyslowych(TV na zywo), omawiane aktualnie wprowadzone ustawy i ich znaczenie, wypowiedzi szarego czlowieka nt sytuacji w kraju, na rynku pracy, w sluzbach panstowych, lekaze, strazacy, policja. itp

    czyli wszystko to co NAS dotyczy. a nie ze panu wackowi upadl dlugopis na posiedzeniu.


    Publiczne rozliczenie poslow z ich obowiazkow itp itd.

    Ale taka szopke ludzie bardziej przyswajaja. BO SA DEBILAMI.
    Lykaja wszystko, jak cieple kluchy :D

    :-))))

    .:: Live at Trance Energy ::.

    1. Przez jakis czas myslalem ze Polacy sa bardziej odporni na ta "papke" , Paolo 30/11/07 22:45
      ale po 4 latach pobytu w USA, moge stwierdzic ze niczym sie od przecietnego Amerykanina nie rozni przecietny Polak. Wierzy bez zastanowienia we wszystko co telewizja pokaze.
      Chyba takie czasy nastaly.
      Pozatym, DEBILAMI latwiej sterowac i podporzadkowac ich sobie w ten sposob. Jak nie ustroj totalitarny, to zagrozenia terrorystyczne lub zagrozenie ze strony Rosji ITD (mozna wymieniac bez konca).

      Zycie jest jak pudelko czekoladek.
      Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

  3. Z twoim IQ pittek, , j23 1/12/07 14:04
    to zajmij się np. układaniem kostki brukowej czy krawężników (pod nadzorem, oczywiście), a z polityką sobie daj spokój, bo to nie na twoją ciasną głowę... :-)))

    Dumny nosiciel moherowego beretu!
    Me gustan tomar mis copas
    Żubrówka es lo mejor!

    1. siema ćwoku , Garnek_2_powrót 1/12/07 17:24
      skasowali mi konto za to że pokazalem ciebie wiszącego pod sufitem. ty pewnie nie wiesz o co chodzi ale niektórzy z boardowiczów wiedzą.

      pozdrawiam i zachęcam do wspólnej kohabitacji.

      adios. ćwoku.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL