 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 27206 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
pytanie o simlock do sagema. , yyyy 2/12/07 14:17 Witam po dłuższej przerwie, kiedyś ty właśnie na Forum był (li)taki(cy) fachowcy od sim- locków. Mam pytanie : czy można kodem ściągnąć sima Sagem my100x? Czy tylko kablem. Poprosze opomoc. IMEI 35214801430056-1. Sieć plus gsm. Poprosze o pomoc. lub priv na maila. podpis elektroniczny - hmm , tommi 2/12/07 15:04
tylko kablem
chyba ze dostaniesz kod od operatora ale to graniczy z cudemŚmiech to najlepsze lekarstwo na
wszystko, no może z wyłączeniem biegunki. - szkoda , yyyy 2/12/07 17:43
szkoda ...;( podpis elektroniczny |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|