Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » JE Jacaw 12:47
 » Demo 12:46
 » KHot 12:44
 » Carat 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » bajbusek 12:37
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11

 Dzisiaj przeczytano
 67259 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Koty do przygarniecia , Deus ex machine 6/12/07 18:40
Dostalem taki email od znajomej - czas tylko do niedzieli:

"
Kotki szukają domu.

Teraz są w Wawie ale już niektóre wyjechały do Krakowa. Są wysterylizowane i
pod opieką weterynarzy.



http://img105.imageshack.us/...?image=50980bs5.jpg
http://img105.imageshack.us/...?image=51014rm8.jpg
"

"Uti non Abuti"

  1. hehehe , JanoszW 6/12/07 19:12
    swietne fotki :))
    ja w takim samym akwarium w trocinach trzymalem kiedys chomika

  2. Ten pierwszy ma mine jakby dopiero co odgryzł tętnice , grattz 6/12/07 19:26
    swojej babci a drugi ma "zejście".

    Moja siostra miała kilkanaście kotów - żaden nie dożył miesiąca. Mieszkamy zbyt blisko drogi. .

    ...poprzednia |1|2|3|4| następna...

    1. no to , elliot_pl 6/12/07 19:55
      po co wypuszczacie?

      momtoronomyotypaldollyochagi...

      1. bo kot to zwierze wolne i , Nazgul 6/12/07 20:29
        musi chodzic swoimi drogami. moj kto zawsze jak chce to wychodzi na dwor. Nie mozna kota ograniczac, to nie pies. Trzeba go wychowywac na dworze i w domu (o ile ma sie warunki)

        people can fly, anything
        can happen...
        ..Sunrise..

        1. nie wiem jak twoj , elliot_pl 6/12/07 21:31
          ale wszystkie koty ktore ja znam sa szynkie a nie wolne :) Poza tym - bzdura. Persy to sa typowe kanapowce - doskonale sie czuja w domu. To nie jedyna taka rasa z reszta.

          momtoronomyotypaldollyochagi...

        2. heh, dla mojego , Cadd 6/12/07 21:44
          calym swiatem jest nasze mieszkanie, wiec tez pewnie czuje sie wolny, a na zewnatrz to w zyciu by nie chcial wyjsc raczej, wystarczy ze na korytarz wyjdziemy i juz spekany, ale jednoczenie zaciekawiony co to za kosmos, tak samo za okno spoglada z zaciekawieniem

          Nowy przedmiot w szkołach - "Sztuka
          zadawania pytań i szukania odpowiedzi w
          google"

          1. kwestia wychowania , Nazgul 6/12/07 22:41
            moje koty zawsze byly tak ze glownym srodowiskiem ich zycia bylo podworko, laki, lasy itp. Aktualny kot jest powiedzmy pol na pol ( z przewaga przebywania w domu), jak chce to wychodzi i go nie ma z np dzien :)

            people can fly, anything
            can happen...
            ..Sunrise..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL