Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Miron 07:02
 » gromki_86 06:58
 » Dexter 06:55
 » szczebel 06:32
 » Kenny 06:21
 » dugi 06:16
 » XepeR 06:03
 » KHot 05:41
 » [yureq] 05:33
 » RoBakk 05:16
 » Sebek 05:14
 » PeKa 05:13
 » hokr 05:02
 » Promilus 04:53

 Dzisiaj przeczytano
 17815 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

monitor lcd , xrad 16/12/07 09:44
witam
zamierzam kupic monitror lcd w miejsce starego crt 19" zapytanie:
aktualna rozdzialka do gier 1280x1024 czy na panoramie 20 cali 1680x1050
moj sprzet wydoli niestety nie mam mozliwocsi wypozyczyc i sprawdzic czy da rade
moj konfig
c2d 6550 (nie krecony)
8800gts 320
2x 1gb ram
pozdrawiam i dziekuje za pomoc
t.

  1. U mnie 22 cale , Janusz 16/12/07 10:33
    rozdzielczość 1680x1050 /panorama/, Radeon x1950xtx i daje radę na pełnych detalach /np. Wiedźmin, Gothic 3, też daje radę/. Ale nie wiem jak poszedłby mi na tym np. Crisis.

    Zawsze warto być człowiekiem,
    choć tak łatwo zejść na psy.
    /Autsajder, Dżem/

  2. w większości , havranek 16/12/07 13:43
    dzisiejszych tytułów jeszcze da radę. Choć pamięci może być już mało na najnowsze gry. Z tym, że nie ma się co przejmować - najwyżej pograsz w niższej rozdzielczości. Albo na przeskalowanym obrazie, albo w ramkach. Co do pierwszej opcji to strat jakości nie widać praktycznie wcale (mówię o obniżeniu rozdzielczości o jedną niżej w stosunku do natywnej), co do drugiej opcji - też można się przyzwyczaić. Ja mam 1920x1200 i większości gier rozdzielczość w okolicach 1280x1024 lub trochę więcej i wcale mi to nie przeszkadza.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL