Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ulan 08:16
 » Kenny 08:15
 » abes99 08:07
 » PeKa 08:04
 » NimnuL 08:01
 » 247 07:59
 » Logic-3 07:51
 » ligand17 07:48
 » Pietka 07:47
 » steve 07:40
 » Druzil 07:38
 » DYD 07:34
 » JE Jacaw 07:33
 » Zbyl 07:31
 » marek_m 07:20
 » gromki_86 07:18
 » stas 07:15
 » AfiP 07:14
 » Miron 07:02
 » Dexter 06:55

 Dzisiaj przeczytano
 19622 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Bios nie zapisuje ustawiec O/C , Normalny 16/12/07 19:35
Płyta Gigabyte GA -945P-S3. Chodzi o zmiany w części MB Intelligent Tweaker -- CPU Host Clock Control na enabled i po odblokowaniu podwyższenie parametru CPU Host Frequency. Po zapamiętaniu następują 2 restarty i parametr CPU Host Clock Control przestawia się na disabled i wracają usatwienie defaultowe taktowania procesora.
Widzę, że nie jestem osamotniony w tym kłopocie. Niestety nie znaleźli rozwiązania:
http://forum.pclab.pl/t232091.html

"Każdy pojazd w ruchu powinien mieć
kierującego." Konwencja Wiedeńska

  1. coś jest przetaktowane za bardzo, w mojej Alesrace mam to samo :) , fiskomp 16/12/07 19:53
    Jak przegnę z OC to przy ponownym restarcie, jak ustawienia są przesadzone, wraca do defaultowych.

    Fajna sprawa.

    1. Zmieniam ustawienia , Normalny 16/12/07 20:15
      nieznacznie i mimo to nie zapamiętuje. Ma się to nijak do wyników z postu http://twojepc.pl/boardPytanie130808.htm

      "Każdy pojazd w ruchu powinien mieć
      kierującego." Konwencja Wiedeńska

  2. Heh , Another Identity 17/12/07 02:18
    inżynierowie gigusia się namęczyli, aby płyta wstawała nawet po przekombinowaniu z taktowaniem, a Ci jeszcze marudzą.

    Zrób bsel moda na 266 i już. A jeśli będzie śmigać to na 333.
    Ta płyta nie służy do podkręcania.

    1. możesz napisać co to jest - , Normalny 17/12/07 12:58
      >Zrób bsel moda na 266 i już. A jeśli będzie śmigać to na 333.

      "Każdy pojazd w ruchu powinien mieć
      kierującego." Konwencja Wiedeńska

      1. już wiem :) , Normalny 17/12/07 13:07
        ale czy jak z biosu nie chce pójść na 230 to czy na bsel pójdzie na 266MHz?

        "Każdy pojazd w ruchu powinien mieć
        kierującego." Konwencja Wiedeńska

        1. Na ECSie , Another Identity 17/12/07 15:02
          z allegro za 15zł (też 945P) nie chciało się FSB kręcić nawet o 20MHz - po zrobieniu moda spokojnie sobie działa na 266MHz.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL