Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 10:42
 » Matti 10:36
 » metacom 10:34
 » Demo 10:32
 » DYD 10:28
 » Star-Ga-T 10:23
 » ham_solo 10:21
 » krismel 10:18
 » 247 10:15
 » Carat 10:15
 » Magnus 10:15
 » marek_m 10:14
 » Visar 10:07
 » XepeR 10:07
 » Fight 09:59
 » Kenny 09:57
 » TheW@rrio 09:57
 » cVas 09:56
 » Hitman 09:51
 » Kool@ 09:44

 Dzisiaj przeczytano
 24407 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Irytujący problem z Thunderbirdem. Ikonka kopertki w Trayu , Doczu 18/12/07 06:29
Otóż, Ci którzy uzywają zapewne wiedzą, że po przyjściu jakiejś nowej poczty w trayu pojawia się kopertka informująco o tym fakcie.
Wszystko byloby git, ale u mnie ta kopertka pojawia się przy kazdym sprawdzaniu automatycznym poczty a nic nowego nie przychodzi.
Gdy wjege w thuderbirda ikonka nie znika, dopiero gdy zienię folder (np. zaznaczenie było na odebranych, a jak kliknę na wysłane).
Ktoś ma może radę na tę przypadłośc ?
Nie ruszałoby mnie to tak bardzo, ale czekam na ważnego maila i kurcze co rusz to zmyła :/

  1. Może w opcjach , J@rek 18/12/07 08:02
    Konfiguracji serwera odznaczyłeś automatycznie pobieraj nowe wiadomości. Teraz program sygnalizuje, że email jest, ale dalej leży sobie na serwerze. Może używasz też RSS? Może to aktualizacja kanałów i powiadomienie o tym?

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    1. heh - to chyba było to , Doczu 18/12/07 08:25
      Czyli odznaczenie w opcjach automatyczne pobieranie wiadomości z serwera.
      Tylko najśmieszniejsze jest to, że owszem był odznaczona ta opcja, ale nie w koncie, z którego przyszedł mail , bo na tym koncie z którego przyszedł mail ta opcja była zaznaczona.:-)
      No ale ważne że pomogło. Dzięki.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL