Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57

 Dzisiaj przeczytano
 50269 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Soft do szybkiego wrzucenia hard subow do filmu divx ? Jest cos takiego ? , Nazgul 25/12/07 16:42
moje dvd czyta divx ale niestety bez napisow. Szukam czegos do latwego nalozenia hard subow na film (wiem ze nero vision express + ffdshow to robi ale trzeba przerabiac na dvd). Nie chce przerabiac na dvd. chcialbym zostawic divx (nagrywanie na plyte cd). Jest cos takiego ?

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. VirtualDUb +filtr , Dexter 25/12/07 16:58
    Virtual dub + SUbtitler:
    http://www.virtualdub.org/virtualdub_filters.html

    Cała zabawa sprowadza się do wczytania avika, dodania filtra, wyboru kodeka jakim ma zostać skompresowany plik wynikowy i tyle.

    Szybkie to jest na tyle na ile masz szybki komputer.

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

    1. hmm , Kriomag 27/12/07 10:03
      też tego zestawu uzywam ale nie działaja mi polskie czcionki (jakies krzaki zamiast ąćę...) :/
      Muszę pliczek .ssa ręcznie przemielić wywalajac polskie ogonki.

      1. O. U mnie bez zarzutu... , Dexter 27/12/07 10:58
        Teraz nawet sprawdziłem. Wszystko OK.

        Sprawdziłem też z filtrem textsub.vdf (osługuje więcej formatów napisów) i też OK...

        Ale chyba AviRecomp robi to samo w bardziej przejrzysty sposób...

        Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
        Odpowiedzi oleję.
        THX!

        1. textsub podobnie , Kriomag 27/12/07 14:25
          co jest grane? O_o
          A z resztą, po co mi napisy? ;)

  2. ewentualnie Avidemux , Master/Pentium 25/12/07 22:33
    ale logika podobna i czas też.
    Szybciej będzie kupić inny odtwarzacz :)

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    1. nie moge innego bo to JVC z wbudowanym wzmacniaczem , Nazgul 26/12/07 08:38
      i glosnikami - wiec od razu wielka inwestycja. Chyba ze da sie po do wpiac inny odtwarzacz (ale nawet nie wiem czy ma optyczne wejscie)

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

      1. hmm , bartek_mi 27/12/07 01:24
        a nie czayta ani jednego tekstowego formatu napisow? jakiegos srt na przyklad?

        dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  3. AviRecomp , gobo 26/12/07 18:39
    Może to Ci pomoże <A HREF="http://divx.howto.pl/...ot;>AviRecomp</a>

  4. AviRecomp , gobo 26/12/07 18:53
    http://divx.howto.pl/readarticle.php?article_id=26

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL