Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57

 Dzisiaj przeczytano
 50214 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Obecna obudowa+zasilacz do nowej grafy , ArturW 26/12/07 13:26
Witam,
czy coś sie stanie, jeżeli do obecnej obudowy (zasilacza) wrzuce radeona 1950?

Obudowa to :

Take Me Swift 400W black-red prescott



cena netto: 98,36 zł cena z VAT: 120,00 zł*



BITrank :
(3,824)


Zobacz:
Opis produktu
Gwarancja i serwis
Fotografie

Opis produktu

Obudowa komputerowa: - 4 x 5,25", 2 x 3,5" + 4 x 3,5" ukryte, - wymiary 188 x 416 x 405 mm (Sz x G x W) - zasilacz 400 W PFC - obudowa zgodna ze standardem 38 st. - kolor: czarno-wiśniowy - USB & Audio - tuba prescott air duct - rączka ułatwiająca przenoszenie Złącza: MOLEX 4szt FDD 1szt ATX pin20+4 1szt SATA 1szt CPU(4pin) 1szt




Cecha Wartość
Okres gwarancji 24 miesiące
Cetryfikaty i deklaracje CE
Faktor płyty głównej ATX
Grubość blach szkieletu 0,6 mm
Liczba portów PCI 7
Liczba slotów 3.5" 2
Liczba slotów 3.5" - ukrytych 4
Liczba slotów 5.25" 4
Sposób instalacji napędów standardowy
Typ zasilacza Take Me 400 ATX PFC
Wyjście Audio na froncie tak
Wyjście USB na froncie tak
Wymiary (W x Sz x Dl) 416x1880x405mm
Zasilacz - wersja Intel 12V 1.3V
Zasilacz o mocy 400W
Zasilacz wypsażony w PFC tak
Kolor czarno-czerwony




obecnie jest tam amdx2 4000 + jakis asrock na agp...

grafika oczywiscie tez bedzie na agp.


Glownie chodzi mi o to, czy zasilacz nie narobi szkód.

pozdrawam
  1. No wiesz może zrobi może nie , gitkrzych 26/12/07 13:31
    ale pracując w serwisie komputerowym przez miesiąc (praktyki ze szkoły) to leżało kilka tych Take My by były wymontowywane z obudów i zamiast nich wstawiane coś rozsądnego (w zależności co w komie siedziało). Ja bym nie ryzykował niektóre nawet się nie wyłączyły jak była zwara na płycie i się stopiło gniazdo ;/ ale to inna bajka. Ja bym zmienił dla spokoju świętego :)

  2. a jak szukać , ArturW 26/12/07 13:53
    żeby pasował do obecnej obudowy? Chodzi mi o możliwość wkręcenia bez problemu... Rozstawy śrubek itp...

  3. Heh , Mademan 26/12/07 13:55
    ja bym nawet nie pokazywał temu zasilaczowi takiej grafiki ;), albo zasilacz "Take Me" zabierze ci kompa ze sobą ;]. Podałeś parametry obudowy, na co to komu? Zasilacz może i ma 400, ale chyba mW, choć z drugiej strony masz 2 lata gwarancji, możesz zaryzykować :D.

  4. papierowa obudowa, zasilacz bardzo awaryjny , Emios 26/12/07 15:13
    123

  5. O zasilaczach , Mms 26/12/07 18:14
    poczytaj na http://nvision.pl/...ntent/content.php?content.157 .

    Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL