Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » cVas 23:41
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25

 Dzisiaj przeczytano
 691 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak odzyskać Viste na laptopie po zainstalowaniu na nim XPka ? , Kedzior 28/12/07 21:23
nie mająć recovery CD a tylko jedną partycje ( takie co robią teraz na laptopach ) z plikami do odzyskiwania visty ? Przy włączaniu kompa pojawia sie opcja "f11 recovery install" ale komputer nie reaguje na to. Można tak zmodyfikować boot.ini żeby odpaliła sie instalka Visty z tego drugiego dysku ?

pufff

  1. sie bawiło, to się ma, zamiast najpierw na wszelaki zrobić płytki. , fiskomp 28/12/07 22:10
    Ale po co, jam guru sobie poradzę :(

    1. [;..;] , GesTee 28/12/07 23:30
      a te płytki jak zrobic moze masz pod reka jakas instrukcje? :)

      :)

      1. na ulotce piszą że , Kedzior 29/12/07 00:39
        Start->All programs->Recovery Manager->Recovery Manager. Then click Advanced Options-> Recovery Disc creation ale nie zmienia to faktu że skoro nie dają żadnej bootowalnej płytki to dysk Recovery HP ( w moim wypadku ) winien być widoczny przy wyborze opcji bootowalnych

        pufff

  2. sprawdz ranishem czy partycji recowery nie usunołes, jaki to lap ? , Emios 28/12/07 22:25
    123

    1. nie a lap to dv 9620 us , Kedzior 28/12/07 22:56
      . . .

      pufff

  3. jak nie bylo recovery CD , zorg 29/12/07 01:09
    to byla na bank driga (ukryta partycja ) z obrazem visty , i teraz jak instalowales xp i wykasowales tamte partycje ! to zostaje ci tylko xp.
    ewentualnie w dzwon do producenta i pros o dvd z obrazem visty.

    salsa merenqe bachata

    1. niekoniecznie , zeb 29/12/07 14:09
      sam przerabilem podobny problem - bez powodzenia niestety. To co sie wydarzylo u kolegi Kedziora to nadpisanie odpowiednio spreparowanego MBR przez co nie mozna odpalic instalki z ukrytej partycji zawierajaca kopie. Sam tak mialem i za nic na swiecie nie udalo mi sie odniesc sukcesu :(

      Zack

      1. tu znalalzlem pewien artykul jak to naprawic , zeb 29/12/07 18:33
        Nie testowalem tego na swoim kompie wiec nie wiem czy i jak dziala.

        http://ezinearticles.com/...Recovery&id=794500

        Zack

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL