Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05

 Dzisiaj przeczytano
 10855 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[SOFT] Soft do wizualizacji działania przycisków notebooka - szukam , bwana 5/01/08 23:09
Szukam softu (free) który zwizualizuje działanie przycisków notebooka sterujących głośnością. Do tej pory miałem MSI System Control Manager, który jest OK poza tym, że nie wyświetla niczego jeśli pasek zadań jest pionowo przy prawej krawędzi ekranu (a tak wolę).

Jeśli niezbyt jasno napisałem o co mi chodzi, to tłumaczę: kiedy na klawiaturze notebooka wciskam przycisk <głośniej> lub <ciszej> pokazuje się suwak i widać jak ustawiana jest głośność, kiedy wciskam <wycisz> też pokazuje się coś stosownego do sytuacji (np. przekreślony głośniczek). O taki softwarek mi chodzi;-D

"you don't need your smile when I cut
your throat"

  1. Spróbuj , Another Identity 6/01/08 00:33
    z Microsoft IntelliType Pro - u mnie po prawdzie działa z klawiaturami do desktopa, ale może zadziała i z laptopową.

    1. Ach , Another Identity 6/01/08 00:34
      mam od zawsze pasek po prawej i w pionie - powyższy soft nie ma z tym problemu.

      1. No, wygląda toto fajnie i o to chodziło , bwana 6/01/08 01:23
        acz z żalem odinstaluję, bo zajęło mi klawisze do sterowania jasnością obrazu (jeden dało się uwolnić, lecz drugiego już nie). Ale pomysł miałeś bardzo fajny.

        "you don't need your smile when I cut
        your throat"

  2. hmm , Dabrow 6/01/08 01:59
    a lap z Vistą? Bo jak tak to mam gadżecik na sidebar'a. Niestety nie jest to efekt jak np. w klawach logitecha ale zawsze coś.

    !!!!!TO JEST SPARTA!!!
    !Tu się nic nie zmienia!
    ------dabrow.com------

    1. system to XP , bwana 6/01/08 02:09
      Na szczęście udało mi się kupić lapka z XP. Na nieszczęście po paru dniach Oracle wydał soft zgodny z Vistą;-D

      "you don't need your smile when I cut
      your throat"

      1. hyhyhy , Dabrow 6/01/08 03:00
        nie śmieję z Ciebie ale z sytuacji.. Taka filmowa.

        !!!!!TO JEST SPARTA!!!
        !Tu się nic nie zmienia!
        ------dabrow.com------

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL