B O A R D
» Board
» Zadaj pytanie
» Archiwum
» Szukaj
» Stylizacja
M E N U
» Nowości
» Archiwum
» Recenzje / Testy
» Board
» Rejestracja
Ciemne TPC
Jasne TPC
Szukaj @ TwojePC
w Newsach i na Boardzie
OBECNI NA TPC
»
Miron
07:02
»
gromki_86
06:58
»
Dexter
06:55
»
szczebel
06:32
»
Kenny
06:21
»
dugi
06:16
»
XepeR
06:03
»
KHot
05:41
»
[yureq]
05:33
»
RoBakk
05:16
»
Sebek
05:14
»
PeKa
05:13
»
hokr
05:02
»
Promilus
04:53
Dzisiaj przeczytano
18111
postów,
wczoraj
117075
Szybkie ładowanie
jest:
włączone
.
ccc
Twoje
PC
.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć
haslo logowanie w Xp - co sie moglo stac
,
Koy
8/01/08 19:52
Witam
dzieciaki sie bawily i cos poprzestawialy ze teraz chce haslo do logowanie w XP wczesniej nic takiego nie bylo. Teraz nie idzie wejsc na windowsa:(Jak temu zaradzic.
Koy
sprawdzić czy konto administratora ma hasło
,
McIsland
8/01/08 19:59
dwa razy ctrl+alt+del i logować się jako administrator, następnie zresetować hasło użytkownika
GTD ...
pod warunkiem że zna hasło administratora lub go nie ustawił
,
luckyluc
8/01/08 20:53
w innym przypadku polecam program do resetowania haseł (offline password registry editor)
// Get rich or die tryin.
Chyba napisałem, żeby sprawdzić czy konto administratora ma hasło
,
McIsland
8/01/08 20:59
bo w 80% super instalatorzy go nie wpisują, no a jeżeli jest zahaślone to faktycznie jak kolega raczył napisać, uzyć jakiejś bootowalenej płyty z softem do resetowania hasła
GTD ...
racja
,
luckyluc
9/01/08 14:19
nie zwróciłem uwagi na temat tylko od razu przeczytałem treść i czegoś w niej zabrakło
// Get rich or die tryin.
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL