Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » TheW@rrio 09:33
 » Demo 09:32
 » dugi 09:23
 » malyy 09:23
 » Carat 09:20
 » Magnus 09:16
 » Wolf 09:14
 » emigrus 09:10
 » PaszkfiL 09:09
 » Kenny 09:09
 » Tomasz 09:06
 » Pietka 09:02
 » hokr 09:01
 » 247 08:48
 » Venom79 08:43
 » Artaa 08:42
 » AdiQ 08:31
 » XepeR 08:26
 » PeKa 08:24
 » ulan 08:16

 Dzisiaj przeczytano
 22675 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z FF na jednym komputerze , rrafaell 10/01/08 16:34
U mnie w pracy mamy system rezerwacji biletów na koncerty powieszony gdzieś, na serwerze, jest on napisany w php. W pracy korzystamy z przeglądarki FF i na pozostałych komputerach, prócz jednego wszystko działa. Żeby było ciekawie, to na tym kompie, gdzie na FF nie działa jedna rzecz, to pod IE wszystko chodzi. Chodzi o możliwośc zmiany koncertu. Do tego celu należy nacisnąć przycisk ZMIANA KONCERTU. Przykład podam na obrazkach, najpierw IE, czyli poprawna wersja:
http://img530.imageshack.us/img530/194/ie1uo2.jpg
http://img112.imageshack.us/img112/1814/ie2ck1.jpg

a teraz reakcja systemu pod FF:
http://img504.imageshack.us/img504/8818/ff1wr1.jpg
http://img207.imageshack.us/img207/7148/ff2hy3.jpg

Tak jak wspominałem na innych komputerach, pod FF wszystko gra i huczy jak należy. Próbowałem odinstalować i zainstalować FF, odinstalowałem JAVĘ, ale ona nie ma z tym nic wspólnego.
Wiem, że najlepiej pomoże FORMAT C: i reinstalka systemu, ale wolę inne rozwiązanie :)

Użytkownicy wszelakich
procesorów
łączcie się. :-)

  1. zobacz czy masz tą samą wersję FF, , j23 10/01/08 17:58
    następnie zobacz czy masz te same ustawienia co do uprawnień skryptów w FF oraz zobacz czy wszędzie masz takie same ustawienia co do akceptowania obrazków oraz ciasteczek. W grę nie wchodzą programy do wycinania reklam czy ustawienia proxy? Jak nie pomoże, to wypróbuj usunięcie profilu użytkownika FF (z poziomu menadżera profili FF) i założenia nowego (zachowaj zakładki, hasła itp. jeśli to ważne!). Wyczyść też cache FF.

    Dumny nosiciel moherowego beretu!
    Me gustan tomar mis copas
    Żubrówka es lo mejor!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL