Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 10:42
 » Matti 10:36
 » metacom 10:34
 » Demo 10:32
 » DYD 10:28
 » Star-Ga-T 10:23
 » ham_solo 10:21
 » krismel 10:18
 » 247 10:15
 » Carat 10:15
 » Magnus 10:15
 » marek_m 10:14
 » Visar 10:07
 » XepeR 10:07
 » Fight 09:59
 » Kenny 09:57
 » TheW@rrio 09:57
 » cVas 09:56
 » Hitman 09:51
 » Kool@ 09:44

 Dzisiaj przeczytano
 24643 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

zmiana plyty i niechec do reinstalacji , Ranx 11/01/08 10:02
mam taki problem z kompem w ktorym zdechla plyta (asus s.939 nforce 430 dysk sata) no i teraz nowa plyta jaka mam to gbyte am2+ na amd770. problem jest z kilkoma malo ciekawymi programami ktore tam sa zainstalowane i z wielka niechecia do reinstalacji systemu. system legalny i nie bedzie problemow z ponowna aktywacja w razie czego ale co zrobic by nie musiec reinstalowac calosci? przepiac dysk i zrobic recovery? czy moze sysprepa i miec nadzieje na przyszlosc?
jakies swiatle pomysly?
z gory dzieki.

o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  1. po pierwsze , Chrisu 11/01/08 10:30
    ghost (w razie jakby nie zadziałało)
    2. Usuń kontrolery HDD
    a właściwie wszystkie urządzenia a menedżera urządzeń
    3. Módl się
    4. Módl się żarliwie ;)

    Mi udała się przesiadka z BX->i815->Nforce2

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  2. nie módl się , Maverick 11/01/08 10:35
    tylko trzymaj kciuki bo jeśli nie ma Boga to co? G... Ci to pomorze ;-)

    a poważnie to zawsze możesz zrobić na_instalkę. bez aktywacji itd.
    a ghost zawsze sie przyda.

    1. A co do tego ma pomorze , J@rek 11/01/08 10:57
      na pomorzu jest Bóg. Czy lepiej tam trzymać kciuki?

      Ja tam zawsze od nowa wszystko instaluję... po takich akcjach zmiany bez instalacji zawsze są jakieś ale. Ostatnio nawet po kilku wymianach kart graficznych miałem przeboje z wyświetlaniem kursora.

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

      1. Sory za znaczki , J@rek 11/01/08 10:58
        pisałem z Thunderbirda :)

        na pomorzu jest Bóg. Czy lepiej tam trzymać kciuki?

        Ja tam zawsze od nowa wszystko instaluję... po takich akcjach zmiany bez instalacji zawsze są jakieś ale. Ostatnio nawet po kilku wymianach kart graficznych miałem przeboje z wyświetlaniem kursora.

        IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
        rambler 9

    2. no chyba, że mazowsze... , Remek 11/01/08 10:59
      ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL