Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 12:13
 » Wedelek 12:13
 » GLI 12:08
 » malyy 12:07
 » ToM78 12:04
 » emigrus 12:03
 » Wedrowiec 12:01
 » Liu CAs 11:52
 » Ament 11:47
 » rooter666 11:45
 » Brauni 11:45
 » sofolok 11:34
 » Kenny 11:28
 » Artaa 11:27
 » Hitman 11:23
 » Menah 11:12
 » Katoda Lt 11:07
 » NimnuL 10:54
 » @GUTEK@ 10:53
 » leosh 10:42

 Dzisiaj przeczytano
 28093 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy Ipody odtwarzaja divx ? Jesli tak to ktorego polecacie najbardziej... (dobry mp3/mp4) , Nazgul 12/01/08 15:50
Ojciec mojej dziewczyny pracuje w UK, przywiezc chce jej jakiegos odtwarzacza muzyki filmow. W gre wchodza produkty iriver, apple, creative. Ma miec dysk twardy, ma odtwarzac filmy (najlepiej divx). cena do okolo 800 zl

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. nie wiem czy ktorys odtwarza divx , kubazzz 12/01/08 16:14
    ale ipod touch jest fajny jesli chodzi o video.
    z innych ipodow to nawet nano ma bardzo dobre mozliwosci, tyle ze ekran malutki.

    SM-S908

    1. ja sie nie znam na tym wcale , Nazgul 12/01/08 16:20
      nie potrzebuje mp3, wiec sie tym nie interesuje, mam radio alpine w aucie i to jest moje mp3 playerek :) dlatego pytam

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

  2. ipod... , tecep 12/01/08 18:30
    musi miec przerobione na format jakis tam swoj, a robi to oczywiscie ITunes;)

    taaaaaaaaa.....

    1. lepiej jest , kubazzz 12/01/08 18:33
      videora.
      Format nie jest jakis "swoj" tylko normalny h.264, czasem nie trzeba konwertowac.

      SM-S908

  3. I tak trzeba bedzie rekodowac... , pachura 12/01/08 21:09
    ...pod rozdzielczosc konkretnego playera - zaden nie zagra zwyklego DivX-a 700 MB sciagnietego z torrentow. A skoro rekodujemy, to co za roznica czy do DivX-a czy np. H.264...

    1. Creative Zen Vision , Nazgul 12/01/08 21:13
      odtwarza pelne divx, kumpel ma, normalnie mu 700 megowego top gear wrzucialem i lecialo swietnie

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

  4. może jakąś komórkę z symbianem? , Kriomag 14/01/08 09:03
    i filmy i muza i dużo więcej! :)

    1. nie nie , Nazgul 14/01/08 14:29
      ona sie uparla ze chce miec takie fajne cos jak mp3 :D nie przetlumaczysz ze moze PDA lepiej i karty pamieci :)

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

      1. no tak, kobitki... , Kriomag 14/01/08 17:26
        chcą mieć jak najbardziej prostą obsługę jak się da :)
        Ale taka 'komórka' to ogromna zaleta bo ma komórkę wbudowaną, nie musiała by mieć osobnej ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL