Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 14:59
 » Fl@sh 14:58
 » Pietka 14:51
 » Endrioo 14:45
 » hokr 14:41
 » esteban 14:35
 » Sherif 14:34
 » Ament 14:28
 » gigamiki 14:22
 » dugi 14:18
 » Hitman 14:17
 » Wedelek 14:14
 » Master/Pe 14:12
 » ili@s 14:07
 » dulik 13:59
 » Dexter 13:59
 » AdiQ 13:51
 » wukillah 13:47
 » Robek 13:45
 » marek_m 13:44

 Dzisiaj przeczytano
 33054 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Format dyskietki :( , Yog-Sothoth 14/01/08 20:52
Panowie pomozcie bo juz mnie szlag trafia. Padl bios na plycie i moge wgrac nowy tylko poprzez dyskietke. Sciagnalem plik .img wg opisu 1.44 disk o wielkosci 1 474 560, jak ja to mam qrwa zmiescic na dyskietke? :< Probowalem juz z rozna wielkoscia klastrow ale daje to niewielka roznice in plus, przeczytalem ze mozna sformatowac z wieksza iloscia sektorow (format a: /t:80 /n:21 zamiast n:18) ale w linii komend nie chce tego lyknac no i mam zgryz.. Gdzies tam na necie znalazlem w starym temacie ze koles nagral ten plik na dyskietke, ale jak to za cholere nie wiem :(

wrong fool!

  1. No OK, a po co Ci akurat ten obraz dyskietki? , Dexter 14/01/08 20:57
    DO tej płyty można chyba z windy.

    Jak nie, to ściągnij jakiś "obraz" bootowalnej dyskietki z bootdisk.com, nagraj na dyskietkę, na drugą ściągnij BIOS i działaj.

    http://us.dfi.com.tw/...;STATUS_FLAG=A&SITE=US

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

    1. Chyba sie wlasnie nie da , Yog-Sothoth 14/01/08 21:00
      Bios jest tak zrabany ze przy starcie komputera wlacza sie od razu Bootlock 1.0, nie ma POST, nie da sie wybrac innej formy bootowania procz dyskietki o ktora od razu zreszta wola..

      wrong fool!

    2. Acha to nie o moja plyte chodzi :) , Yog-Sothoth 14/01/08 21:01
      Tylko o Asus A8NE-FM/S - to plyta OEM robiona pod szyldem Fujitsu-Siemens.

      wrong fool!

      1. Było tak od razu... , Dexter 14/01/08 21:09
        Rzekłbym - kanał...

        Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
        Odpowiedzi oleję.
        THX!

  2. dd pod linuksem , Mackie Messer 14/01/08 20:58
    albo http://uranus.it.swin.edu.au/...rawwrite/index.htm

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

    1. Dzieki , Yog-Sothoth 14/01/08 21:06
      Udalo sie echhh teraz trzeba reanimowac plyte, jeszcze do tego wiatrak od zasilacza rzezi gra na nerwach..

      wrong fool!

      1. Prawie :/ , Yog-Sothoth 14/01/08 22:00
        Niestety mimo ze bios jest teoretycznie wgrany poprawnie, to i tak za kazdym razem wlacza sie Bootlock.. moze awardflash jakis kiepski.. cholera wie..

        wrong fool!

  3. Kiedyś zrobiłem sobie taki dysk , J@rek 14/01/08 21:10
    Nie pamiętam czy mieści się na dyskietce, bo od lat tego nie używam. Zawsze robiłem z tego BootCD i dodawałem bios do kompilacji na CD, ale w twoim przypadku chyba to się nie sprawdzi. Możesz sprawdzić czy wrzucisz na FDD.
    http://www.speedyshare.com/981946648.html
    Obraz w formacie ima

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL