Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57

 Dzisiaj przeczytano
 50278 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

EDGE Dialer ED77 jak to powinno hulac.. , McGen 17/01/08 19:30
bo u mnie idzie slabo max do 10 kb/s czy tak powinno byc, czy normalnie sa jakies wieksze loty tego g.... prawdopodobnie jakis UMTS czy cus walniete jest w okolicy gdzie z tego korzystam...

..:::McGen GG: 82095:::..

  1. u mnie dzisiaj... , past 17/01/08 20:11
    w zasięgu technologii edge - transfer maksymalny wysyłania wynosi 74 kb/s a transfer odbioru jest 129 kb/s.
    Z tego co doczytałem ED77 nie obsługuje UMTS.
    W ostatnich dniach internet w Orange to totalna kicha.
    Często w ogóle nie można się połączyć a transfer jest słaby...

    --@--@--@--@

    1. a masz takiego samego modema.. , McGen 17/01/08 20:55
      mh, bo nie wiem czemu u mnie do 5 kb/s max

      ..:::McGen GG: 82095:::..

      1. tak.. , past 17/01/08 21:23
        mam ED77, w Orange, zawsze włączony zasilacz.

        --@--@--@--@

  2. ED77 to nie za dobry modem. , Brauni 17/01/08 21:00
    Czesto ma swoje nastroje,
    ED77 ma EDGE klasy 6 info: http://www.tl2000.com.pl/ed77/
    lepiej jest korzystać z telefonu z lepszym EDGE'em.

    Z NOKII EDGE klasę 10 ma
    np 6230i czy jakis z 3G np 6630 lub lepszy...
    Różnicę w prędkości jeżeli masz niezbyt zapchanego BTS'a w pobliżu naprawdę widać.

    Jezeli jestes w ORANGE to podaj okolice to w wolnej chwili sprawdze co i jak :)

    Br@uNi Polska

    1. lublin , McGen 17/01/08 21:36
      obroncow pokoju

      ..:::McGen GG: 82095:::..

      1. Tak wiec najbliższą stację 3G , Brauni 18/01/08 21:36
        masz na Okopowej 5.
        Nie działa to jeszcze w 100 % poprawnie, właśnie prubują odpalić tam 7.2 download i 1.2 upload.
        Wiec proponuje przesiąść się z EDGE na 3G, zmniejsza się pingi, transfer sie poprawi na 100%

        Br@uNi Polska

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL