 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 21335 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Problemy z wysłaniem poczty na interii , shark 24/01/08 10:06 Witam!
Czy Wy też macie problem z wyslaniem poczty na interii? Wipisuje mi Serwer Configuration Problem. Chodzi mi o wysyłanie przez jakikolwiek program pocztowy. Odbierać mogę a wysylać nie mogę. Myślałem że moze to wina mojego The Bat, bo wczoraj robiłem upgrade ale na Outlooku Express też to samo się dzieje.- już jest ok , Matti 24/01/08 10:09
j.w. - Dzięki... , shark 24/01/08 10:21
...faktycznie zaczęło działać:) |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|