Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 10:59
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » cVas 10:42
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » KHot 10:19
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44

 Dzisiaj przeczytano
 34657 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[wirusy itp] co to za przeszkadzajka co używa pliku dbgfrm.dll , Pawelec 27/01/08 23:18
Komp p4 3ghz a chodził jak mmx (proces explorer ok 60% mocy procka) więc standardowo w awaryjnym chciałem hijack ale pierwszy problem to brak explorera. Ok hijacka uruchomiłem przez iexplore, wywaliłem dość sporo badziewa, przywracanie wyłączone i uruchomiłem normalnie xpeka. Zacząłem skanowanie aktualnym spybotem i norton2005 (ten nielubiany norton) zaczął wywalać że widzi trojana w dbgfrm.dll ale nie może nic z tym zrobić. Plik w awaryjnym też się nie dawał usunąć ale z dosa go wywaliłem i jest ok. Awaryjny jest jak trzeba, komp chodzi jak powinien ale rodzi się pytanie - co unieruchomiłem przez usunięcie tego dll'a. Niestety goglaki nic nie pokazują, po wpisaniu dbgfrm.dll było 0 wyników. teraz pewnie będzie 1 - TPCB.

Tom Drwal
LAS Ltd.

  1. hm... , Morgoth 27/01/08 23:32
    Trzeba było przeskanować plik czymś innym i upewnić się, że faktycznie było z nim coś nie tak. Niedawno, po aktualizacji, avast z uporem maniaka monitował, że hl.exe to malware. Sprawdziłem plik kilkunastoma skanerami [ http://www.virustotal.com/pl/ , http://virusscan.jotti.org/ ], które stwierdziły, że jedynie avast robi problemy.

    1. ale faktem jest że po usunięciu dllki komp chodzi jak trzeba , Pawelec 28/01/08 07:35
      tylko zastanawia mnie co się do niej odwołuje.

      Tom Drwal
      LAS Ltd.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL