Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 39192 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Ski] Wypozyczał ktoś sprzet narciarski na Słowacji ? , Doczu 2/02/08 12:07
Wybieram sie jutro na nartki i kurde nie wiem jakie tam u nich są warunki wypożyczenia. czy jest kaucja, czy jakieś 2 dokumenty ze zdjęciem itp. jak ktoś jest zorientowany to prosze o info.

  1. pewnie paszport ci sie przyda , XiSiO 2/02/08 12:20
    ostatnio bylem w zakopanym, to od ruskich paszporty chcieli tylko bez kaucji.

    Szukaj wypożyczalni z 400-500m przed parkingami na stok zaoszczędzisz trochę $

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    1. ok dzięki za uwagi , Doczu 2/02/08 13:08
      Przydadzą się.

  2. W zasadzie tylko dwa warunki - forsa i dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem. , Bart 2/02/08 13:25
    Dowód zostawiasz u nich, zwracają przy zdaniu sprzętu.
    W PLN nie przyjmowali zapłaty tylko ichnia waluta lub karta.
    Kaucji nie pobierali.
    Wypożyczałem pod samym stokiem (Oscadnica) i płaciłem 55,00 zł za sprzęt na 4 godziny i 85,00 zł za wyciągi.

    1. czyli rozumiem że płatnośc kartą bez problemu ? , Doczu 2/02/08 13:41
      Nie chce brac za duzo waluty bo zostanie mi i nie bede miał co z tym zrobić. To ma być taki jednorazowy wyskok na nartki.

  3. dowód + zrobią Ci fotkę cyfrakiem, płatność kartą , Maverick 4/02/08 00:08
    tak robią w kilku miejscach m.in. na Słowacji, np. Kubinska Hola, Ruzembarok

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL