Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14

 Dzisiaj przeczytano
 46369 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zablokowane porty mimo braku firewalla , petrumi 3/02/08 22:50
Witam. Problem mam następujący. Kiedy chciałem przetestować jakiegoś promocyjnego firewalla oferowanego przez Astercity. Chyba to był F-secure. Po testach odinstalowałem go ale ślad w systemie pozostał. Efektem jest to, że nie mogę hostować gier, utorrent widzi zablokowane porty itp. Obojętnie czy zapora Windows XP jest włączona czy nie. Czy jedynym wyjście jest zainstalowanie go ponownie i kolejna próba deinstalacji?

  1. ... , Sandman 3/02/08 23:04
    A sprawdź czy nie pozostawiał Ci Fsekur śmieci jakichś...

    TheGodMadeHeavyMetal&HeSawTha
    t It Was Good|HeSaid2Play ItLouder
    ThanHell I PromisedThat I Would

    1. domyślam się że tak , petrumi 3/02/08 23:30
      ale nie widać nic w "dodaj/usuń programy"
      nie wiem gdzie jeszcze szukać.

  2. ... , Sandman 3/02/08 23:42
    Start>uruchom:
    Wpisz: msconfig
    Potem wejdź w zakładkę usługi.
    Ukryj wszystkie usługi mikro$oftu (zaznacz pusty kwadracik pod listą usług)
    No i wyszukaj usług wyglądających na Fsecury...
    Powodzenia:)

    TheGodMadeHeavyMetal&HeSawTha
    t It Was Good|HeSaid2Play ItLouder
    ThanHell I PromisedThat I Would

    1. nic , petrumi 3/02/08 23:57
      co przypomina fsecure & co.

      1. A co masz ciekawego po wyłączeniu usług microsoftu? , Sandman 4/02/08 00:01
        123

        TheGodMadeHeavyMetal&HeSawTha
        t It Was Good|HeSaid2Play ItLouder
        ThanHell I PromisedThat I Would

        1. lecimy , petrumi 4/02/08 00:07
          google updater, installdriver table manager, ms office groove audit..., nhancer support, NMSAccessU, nTune service, NVIDIA Display..., O&O defrag..., ms office diagnostic, office source engine, PCLEPCI, PnkBstrA, DIRT Driver Auto Removal, UAZ Racing 4x4

  3. hmm ale to w uruchamianiu jest czy w usługach?? , Sandman 4/02/08 01:03
    Bo mnie to wygląda na procesy uruchamiane przy starcie...

    TheGodMadeHeavyMetal&HeSawTha
    t It Was Good|HeSaid2Play ItLouder
    ThanHell I PromisedThat I Would

  4. raczej tu szukaj: , Okota 4/02/08 01:30
    %SystemRoot%\system32\services.msc /s

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL