Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 11343 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Urzadzenia USB na przednim panelu sa wykrywane jakos USB 1.0 , Nazgul 7/02/08 12:15
Obudowa Tracer, ta fajna z raczka od gory do noszenia. Plyta na AM2 MSI. Urzadzenia na przednim panelu sa wykrywane jako USB1.0. Jak to te same piny na plycie podepne sledzia USB to jest normalnie USB 2.0. O co chodzi? Przeciez to tylko przedluzenie portu z przodu. Mieliscie taki przypadek kiedys? :) pozdr

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. BYlo juz tutaj przy okazji klopotow z USB (innych niz twoje) , Paolo 7/02/08 12:23
    Zobacz wtyczke ktora laczy sie przedni panel z plyta. Sprawdz z instrukcja oznaczenia pinow i zobacz czy wtyczka ma kabelek wpiety w pin USBOC (10 pin ten obok pustego). Jesli tak to wyjmij ten kabelek z wtyczki i zaizoluj. Podlacz wtyczke pod plyte i zobacz, czy masz 2.0

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

    1. nie jest wpiety , Nazgul 7/02/08 12:29
      wtyczka ma kazdy pin osobny, wpinam tak samo jak wszedzie: VCC, -P +P GND, tak samo drugi port, nie ma USBOC w ogole

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

      1. No to zonk , Paolo 7/02/08 13:20
        bo nie mam pojecia. Juz chcialem nawet do biosu cie odsylac, ale jak masz sledzia dzialajacego na USB 2.0 na tych samych pinach to nie wiem. Moze jeszcze sprobuj wylaczyc opcja Legacy USB Support w biosie i zobacz, czy zadziala (niestety jak masz klawe USB to tracisz dostep do niej z poziomu DOS-a).

        Zycie jest jak pudelko czekoladek.
        Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

  2. hmmm , krychamen 7/02/08 14:24
    a moze płyta potrzebuje sp2 jak nie masz zintegrowanego z windowsem, nie które płytki potrzebują, ja mia.lem tak z gigabyte ale dokałdnie nie pamiętam modelu, życze powodzenia...

    Fire....

    1. nie nie , Nazgul 7/02/08 20:44
      swiezy sytem, z sp2, pisze ze na tylnych USB dziala normalnie 2.0, na sledziu tez, tylko jak podepne przednie (nawet w miejsce gdzie byl sledz) to jest 1.1

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

  3. marnej jakości przewody dochodzące do panelu , jtr 7/02/08 14:47
    i pewnie nie ekranowane i to jest powód dlaczego w tym panelu usb nie chodzi z pełną prędkością tylko jako usb 1.1

    1. tez sie tego obawiam , Nazgul 7/02/08 20:44
      szkoda :/

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL