Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15

 Dzisiaj przeczytano
 20374 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Tablet Pentagram'a , Surfman 7/02/08 22:38
Wiecie czy mozna dokupic wysiki do piórka do tabletu pentagrama open xxl?

i9 11900k | 64GB | Z590 | RTX3090

  1. RE: , Surfman 7/02/08 22:39
    korekta nie wysiki tylko rysiki

    i9 11900k | 64GB | Z590 | RTX3090

  2. pytanko do właścicela open xxl , BadBox 8/02/08 19:54
    Witam,

    Szukam właśnie jakiegoś taniego, a zarazem dobrego tabletu.. :-)

    Będzie to pierwszy w życiu... :-)

    Jak wrażenia z użytkowania, jeśli mogę spytać?

    Pozdrawiam

    1. Re: , Kool@ 9/02/08 10:43
      XXL to raczej zabawka i to kiepska.
      W poprzedniej firmie potrzebowaliśmy tabletu do jednej niewielkiej roboty i ze względu na koszty wybór padł na XXL'a. W czasie pracy byly z nim problemy (np. sterowniki od tabletu wywalaly Acrobata ;) ) a później wylądował w szufladzie i tyle go wszyscy widzieli.
      W obecnej firmie też kiedyś kupili XXL'a bo kolega bardzo chwalił mniejszy model Pentagrama na którym pracuje w domu -teraz ten XXL leży gdzieś pod drukarką bo okazało się że ma się nijak do tego mniejszego modelu.

      Może pomyśl nad Wacomem A6, którego można kupić za niewiele więcej niż tego XXL'a.





      pozdr.

      ...

      1. dzięki za odpowiedz , BadBox 9/02/08 23:27
        pozdrawiam.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL