Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15

 Dzisiaj przeczytano
 20355 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ubuntu zamiast xp , samsung 7/02/08 23:18
kolega mi mowi ,ze windows xp ktory mam to g... i radzi by zainstalowac ubuntu.
mam go posluchac?

  1. to zalezy, czy znasz linuxa , Paolo 7/02/08 23:21
    i czy grasz w gierki

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

    1. znam o tyle ile musze , samsung 7/02/08 23:39
      postawilem pare maszyn na ktorym stoja serwery ale strona desktopa jest dla mnie zupelnie obca.
      dotychczasowe przygody z linuxem nie nastrajaja mnie zbyt optymistycznie.

  2. tak , majlosh 7/02/08 23:22
    :))

    They dont know that we know they know we know

  3. neostrada to g... , bajbusek 7/02/08 23:24
    odetnij kabel i nie wracaj

    1. hmmm , samsung 7/02/08 23:36
      pytanie jest wbrew pozorom sensowne.
      mam thinkpada t60 i mam pierwszy problem. najnowsze ubuntlu livecd nie startuje /na stacjonarce owszem/.
      zainstalowalem to na vmware i owszem wyglada calkiem sympatycznie. apt-get swietny ale....
      czy jest mozliwosc programowania w .NET 2.0
      jak praca na baterii /z xp jestem bardzo zadowolony/
      jak praca w domenach windows.
      czy jest mozliwosc odczytu dokumentow word/excell 2007 /wiem wiem ale niektorzy w tym zapisuja pliki !!/
      co z dokumentami visio ?
      czy jest zamiennik sybase power designer ?
      czy jest zamiennik M$ project?
      czy sa zamienniki do putty ssh i winscp?
      jak z klientami vpn /temat w linuxie dla mnie nieznany/.

      w gierki nie pykam.

      1. z zamiennikiem M$ typu visio to ciężko , bajbusek 8/02/08 00:24
        nie znam... VPN chula (mam jakiś od Cisco), projecta nie używam, spójrz na pakiet Open Office.
        Co do reszty to forum ubuntu lub google

  4. jak się nie znasz , bor@s 7/02/08 23:26
    to zacznij od zainstalowania wirtualnej maszyny (np. vmware) i na niej ubuntu.

    1. albo , jtr 8/02/08 08:00
      pobaw się wersją Live

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL