Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15

 Dzisiaj przeczytano
 20132 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

PES2008 i wciśnięcie trzech klawiszy - problem , BigeRr 8/02/08 12:13
Siemka.
Mój brat ma laptopa Acer Extensa (już nie pamiętam jaki model), zainstalował sobie gre Pro Evolution Soccer 2008 i problem jest taki, że jak np. biegnie na skos (czyli wciska strzałki np. lewo+góra) i do tego chce podać (dodatkowo wciska trzeci klawisz) to mu to nie działa. Innymi słowy, wciśniecie (z pozytywnym skutkiem) trzech (lub więcej) klawiszy jest niemożliwe. Znacie jakiś sposób, żeby to zmienić?

  1. podpiac zewnetrzna klawiature , Dhoine 8/02/08 12:18
    na usb, ktora pozwala na jednoczesne 3 klawisze, lub tez podpiac pada i grac na nim.

    1. No tak, brałem to pod uwagę.... , BigeRr 8/02/08 15:45
      ale myślałem, że może jest jakieś rozwiązanie, które nie wymaga kupowania dodatkowego sprzętu :)

  2. Mozesz jeszcze , Dhoine 8/02/08 19:03
    probowac przemapomac klawisze i szukac takich kombinacji, ktore beda dzialac (np WASD i do tego jakies SHIFTy czy ALTy)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL