Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07

 Dzisiaj przeczytano
 35027 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Flash + IE i Firefox - kilka pytań , Kool@ 10/02/08 12:31
Witam

Robię stronke www dla znajomej i chciałem na początku wrzucić takiego niby preloadera flashowego z animowanym logiem firmy.
Zrobiłem prostą animację we Flashu wstawiłem na stronkę index.html i zaczęły się schodki ;)
- pod IE animacja się wyświetla tylko nie wiem jak zrobić żeby po wyświetleniu całego filmiku automatycznie przeszło na podstronę start.html
- w animacji zrobiłem duży prostokąt na cały plik z kryciem 0% i zrobiłem z niego przycisk -do przycisku dopisałem akcję, żeby przechodziło na podstronę start.html -niby działa ale w IE trzeba dwa razy kliknąć. Co zrobić żeby wystarczyło jedno kliknięcie?
- pod Firefoxem ta animacja nie wyświetla się -jest białe pole w tym miejscu i zero zapytań itp. -na innych stronach flash działa. Co zrobić żeby ta moja animacja też zadziałała?





pozdr.

...

  1. Re: , Kool@ 10/02/08 16:52
    Pod FF już działa - był mały błąd w kodzie HTML.
    Pod FF wystarczy raz kliknąć a pod IE dalej dwa razy.

    Teraz jeszcze tylko kwestia tego automaycznego przełączania do strony start.html po zakończeniu animacji. Jak to zrobić?

    ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL