Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56

 Dzisiaj przeczytano
 42582 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z lapkiem i wbudowana karta WiFi , lathander 11/02/08 09:50
Laptop to Toshiba Tecra S1. Zainstalowalem system, wszystkie steroniki i aktualizacje. wszystko jest ok poza karta radiowa ktorej system nie moze zainstalowac. probuje na wszelakie sposoby i nic. pokazalem na sile co ma zainstalowac Intel Pro WiFi 220 i w trakcie instalacji system calkowicie sie wiesza. restart lapka i system sie nie odpala bo sie wiesza w trakcie ladowania. w awaryjnym dziala i w urzadzeniach jest zainstalowana ta karta i nie ma z nia problemu, natomiast nnormalnie system sie nei odpala :/. przed formatem karta dzialala bez problemu...
ponizej 2 wpisy w dzienniku zdarzen w problemach z systemem:
Model DCOM odebrał błąd „Tej usługi nie można uruchomić w trybie awaryjnym ” podczas próby uruchomienia usługi EventSystem z argumentami „” w celu uruchomienia serwera:
{1BE1F766-5536-11D1-B726-00C04FB926AF}

Aby znaleźć więcej informacji, zobacz http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp w Centrum pomocy i obsługi technicznej.


Usługa Klient DHCP zależy od usługi NetBios przez TCP/IP, której nie można uruchomić z powodu następującego błędu:
Urządzenie podłączone do komputera nie działa.

Aby znaleźć więcej informacji, zobacz http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp w Centrum pomocy i obsługi technicznej.

Prosze o pomoc :) sprawa dosc pilna... da sie cos zrobic bez proby ponownego zainstalowania systemu?

Greetings from Earth

  1. Sprawdz jakimś programikiem czy napewno ten model karty jest zainstalowany , Artk 11/02/08 10:51
    w środku komputera. Może coś producent zmienił, możesz poszukać też innych sterów, nowszych, starszych, nieoficjalnych jeśli są.

    1. Heh probowalem , lathander 11/02/08 10:54
      karta napewno jest intela, zreszta sciagalem wszystkie sterowniki ze strony toshiby niby do tego modelu lapka ale zadne nie chca sie zainstalowac, to wyglada tak jakby wifi bylo uszkodzone i nie moglo sie zainstalowac, ale 40 min wczesniej dzialalo...a laptop stal w miejscu.

      Greetings from Earth

      1. przywracanie systemu , john565 11/02/08 11:22
        jak nie a to jest jeszcze jeden magiczny sposób który wymaga kasowania plików i zmian w rejestrze, link mi sie gdzieś zapodział i jak na razie niestety nie udało misie ponownie tego znaleźć

        f*ck

  2. miałem podobny problem , havranek 11/02/08 11:20
    ale z zupełnie innym laptopem i inną kartą na wifi. Też nie chciała sie za żadne skarby zainstalować, mimo że była sprawna i sterowniki były odpowiednie. Pomogła odpowiednia kolejność instalacji - najpierw wifi, a dopiero potem zwykła karta sieciowa.

  3. udalo sie , lathander 11/02/08 11:23
    to chyba jakies czary bo niewiem jak to wytlumaczyc :/ na stronie toshiby nie bylo wogole sterow do kart intela, bo po co? ale wywalil wszystko co instalowalem ze sprzetu i zaczalem od wifi i sie zainstalowalo, chociaz na poczatku marudzilo ze 2 min zanim sie zorientowal ze ma stery przed nosem. dzieki...

    Greetings from Earth

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL