>">
Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Carat 08:16
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56

 Dzisiaj przeczytano
 42662 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Firefox - zakładki osobiste , m&m 11/02/08 19:42
No i stało się, skończylo się miejsce na belce do zakładek osobistych a następna jest niewidoczna - trzeba klikać na ">>" żeby sie dalej dostać, może ktoś wie czy można te zakładki jakoś "ścieśnić" albo wygospodarować miejsce pod spodem na następną belkę?

  1. ja scieśniam... , john565 11/02/08 20:06
    kasując nazwy i zostawiając same ikonki, po ikonkach najczęściej odwiedzanych stron wrzuciłem kilka folderów gdzie trzymam resztę

    f*ck

  2. możesz posegregować , jozeklp 11/02/08 20:52
    ja tworzę foldery i do nich wrzucam najczesciej odwiedzane strony . Zajmuje to zdecydowanie mniej miejsca.

    GG 4186198

  3. Jest , J@rek 14/02/08 18:30
    utworzyć plik userChrome.css w folderze chrome używanego profilu i wpisać:
    /* Multi-row bookmarks toolbar */
    #bookmarks-ptf {display:block}
    #bookmarks-ptf toolbarseparator {display:inline}

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    1. niestety , m&m 16/02/08 13:40
      nie działa, może coś źle robię ale nic sie nie dzieje

      1. U mnie działa , J@rek 16/02/08 17:17
        Zresztą ten sposób opisany jest chyba na stronach mozilli.
        http://www.fotosik.pl/...e.php?id=7cdb9995ad8c892a

        IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
        rambler 9

        1. to sprawdzmy , m&m 16/02/08 19:55
          ten plik tworze w tym katalogu C:\Program Files\Mozilla Firefox\defaults\profile\chrome - a utworzylem go poprzez nowy dokument tekstowy i zmiane rozszerzenia

          1. ewentualnie , m&m 16/02/08 19:56
            moglbys mi przeslac go jesli mozesz

          2. A używasz tego profilu? , J@rek 16/02/08 21:13
            Czy innego?

            Osobiście używam profilu gdzie indziej zlokalizowanego.

            A defaultowy widzę, że jest jakoś tak... u mnie
            c:\Documents and Settings\stefe\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\iwgamsb3.stiff\chrome\

            Mój plik, ale tutaj nie ma żadnej filozofii
            http://www.speedyshare.com/889204786.html

            IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
            rambler 9

            1. sciezka byla clue sprawy , m&m 16/02/08 22:58
              dzieki

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL