Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Carat 08:16
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56

 Dzisiaj przeczytano
 42664 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Który SoundBlaster Live 5.1 lepszy? Z rdzeniem SB0100, 0220, 4670 czy 4830?? , blazejm 11/02/08 21:15
Mam zamiar kupić tę kartę, ponieważ małym kosztem chciałbym poprawić jakość i klasę dźwięku:D:D:D (obecnie jade na jakimś shicie zintegrowanym i niestety na przyzwoitych głośniczkach strasznie dają się we znaki niedomagania tego "potwora"). Na Allegro można spotkać Liva w kilku wersjach, podobno te starsze grają ciut lepiej.....jak mówicie, którą lepiej brać?

  1. hmm , pablo85 11/02/08 21:22
    mam do sprzedania audigy- pelna wersja z firewire, jakbys byl zainteresowany pusc jakiegos mail`a- duzo na pewno nie bede chcial a w allegro nie chce mi sie bawic z taka drobnica
    pozdrawiam

    I AM CORNHOLIO. I need T.P. for my
    bunghooooole.

    1. hmmm , blazejm 11/02/08 21:35
      a jaki to dokładnie model tego Audigy?

  2. Ze starszych Live najlepszy jest - CT4760, z nowszych - SB0100. , Rhobaak 11/02/08 21:41
    A jeśli masz więcej pieniędzy - polecam Audigy 2 ZS - IMO najlepsza karta od Creative'a.

    Kor2dual3,2hZ overkloc,4Gbit Ram
    G-forc 460 gietex,barakudy
    Children of Neostrada Association MVP

    1. P.S. Pamiętaj, że starsze SB Live! obsługiwały tylko dźwięk 4.1 , Rhobaak 11/02/08 21:43
      ...

      Kor2dual3,2hZ overkloc,4Gbit Ram
      G-forc 460 gietex,barakudy
      Children of Neostrada Association MVP

  3. 0220 zly nie jest, ale mialem kilka razy problemy ze sterami bo to produkt oem , chris_gd 11/02/08 21:47
    ale jak juz znalazlem gral piknie

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  4. W szafie leży mi chyba 0220... , Sienki 12/02/08 09:24
    i sie kurzy tylko... Miesiąc temu grał jeszcze ładnie w kompie starym, ale teraz zastąpiła go płyta główna z Soundstormem, który gra równie dobrze, więc Live! poszedł w odstawkę...

    Ze sterownikami nigdy nie miałem problemu - XP obsługuję LIVE'a z urzędu, że tak powiem ;) Ja wgrywałem zawsze sterowniki YouP PAX, które sprawowały się bez zarzutu. Tutaj co nieco o nich:
    http://tnij.com/t064

    Jakbyś był zainteresowany, to się możemy dogadać...

    It is nice to be important,
    but it is more important to be nice.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL