Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56

 Dzisiaj przeczytano
 42596 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Szukam filmiku (intra) z gry Heart of darkness , Master/Pentium 11/02/08 22:08
Gra była kiedyś na PSX. Spodobało mi się wtedy intro. Ma ktoś może je w jakiśm pliku?

Nie ma tego złego , co by się w gorsze
obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
włącz komputer :-)

  1. znalazłem , Master/Pentium 11/02/08 22:10
    użyłem googli.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

  2. tak się podłącze , DmK 11/02/08 22:21
    szukam tytuły gierki 2D, którą ktoś tu kiedyś podawał. Z tego co pamiętam gra była w fazie produkcji i jedyne co można było zobaczyć to filmik na stronie. Z filmiku kojarzę kontrastowe czarno białe lokacje, gościa który biega po jakichś kołach zębatych i to chyba tyle. Ktoś może to kojarzy i przede wszystkim wie czy wyszło?

    1. dalikatnie kojarzy mi sie z , Dhoine 11/02/08 22:24
      ECHOCHROME:

      http://www.youtube.com/watch?v=QfICeBtVv8U

      1. Widzisz tu jakieś koła zębate? , Padawan 11/02/08 22:32
        WIDZISZ!?
        JESUS!...

      2. ta gierka musi być ciekawa , Robak 11/02/08 23:42
        z czasów amigi pamiętam jedną super gierke logiczną - push over.

        1. Jasne. Ta ascetyczna estetyka , Padawan 11/02/08 23:45
          może pociągać tylko niezłego zboczucha :-).

          1. przece mormalni na bordzie nie piszą , Robak 11/02/08 23:54
            oni tylko go przeglądają ;-)

            1. Usz Ti, to może się jakoś zgadamy, co? , Padawan 11/02/08 23:56
              NIE, bleh, kiepski to był dowcip ;-).

              1. z chęcią zobacze Twego , Robak 12/02/08 00:00
                Rosomaka ;-)

                1. GET YOUR BLACK ASS OUTTA HERE! , Padawan 12/02/08 00:03
                  JESUS!...

    2. potwierdzam i tez z checia sobie przypomne , Nihilist 12/02/08 12:07
      bo gra wygladala smakowicie... niestety nie pamietam tytulu :( ECHOCHROME to nie byl na pewno

      zważ se waflu gdzie się łamiesz

    3. coś mi się jeszcze przypomniało , DmK 12/02/08 12:31
      był układ, że gościu chodził po platformach i obraz obracał się jakoś tak o 60 stopni gdy koleżka poruszał się w górę platformy.

    4. mam - Limbo , DmK 12/02/08 12:38
      http://www.limbogame.org/

      ale wygląda, że gra dalej nie wyszła lub jest to cały czas filmik. Ps. były koła zębate ;)

      1. a znalazłem to tak , DmK 12/02/08 12:39
        heart of darkness/2006/archiwum boarda :)

      2. nie zdążyłem , Barts_706 12/02/08 13:44
        Też na to czekam. Jeden z pierwszych postów na Barts' News. :)

        _______________________________

        http://jawnesny.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL