Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33

 Dzisiaj przeczytano
 51634 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ot] cyfra+ i problemy z dekoderem hd , Birdman 12/02/08 19:43
Zakupilem sobie piekny telewizor sharpa full hd i do komplety wymienilem stary dekoder do cyfry na dekoder hd. Jakosc obrazu o wiele lepsza i tka dalej. Jednak jest jeden problem: gdy przelaczam tv na kanal ktory mam nie wykupiony badz poprostu jest nie dostepny ddekoder przestaje reagowac na pilota. Trzeba podejsc do dekodera i recznie przelaczyc kanal na taki ktory sie wlaczy (maly problem gdy zrobi sie to np pierwszej setce gdzie wiekszosc programow dizala - wiekszy gdy zamias tnp 52 wcisnei sie 522...). Zadzwonilem do Cyfry+, polaczylem sie po 5 minutach oczekiwania ze wsparciem technicznym. Przedstawilem panu ktory sie zglosil moj problem. I co na to pan? Tak ma byc i tego sie nie zmieni. Pana telewizor zakluca. Jednak co tv zakluca i czy takie dzialanie dekodera ma jakikolwiek sens pan juz nie powiedzial... Musze powiedziec ze zirytowal mnie facet bardzo i chyba tylko dlatego ze bylem prosto po pracy i glodny nie chcialo mi sie z nim zglebiac tematu (ale i tak im nie daruje i bede dzwonic).
Czy ktos z was ma moze taki problem? Czy komus udalo sie to rozwiazac?

ping?

  1. ewidentnie , zorg 12/02/08 19:52
    problem dekodera , wymiana ( lub wgranie nowego bin - o ile takie sa do niego )

    salsa merenqe bachata

    1. wlasnie odbylem druga rozmowe , Birdman 12/02/08 20:05
      na szczescie odebral inny pan i polecil mi wlasnie wymiane dekodera; ciekawe czy to pomoze...
      nowszego firmware nie ma

      ping?

  2. a na jakim kablu , Piratez 12/02/08 20:04
    polaczyles tv??
    najlatwiej bedzie unlooper kupic i przerobic karte:>

    1. hdmi , Birdman 12/02/08 20:06
      tam przerabiac... po to sie placi ciezka kase zeby wszystko pieknie smigalo; sami powinni do mnie przyjechac wszyskto podlaczyc i sprawdzic; no ale niestety cyfra nie szanuje starych abonentow...

      ping?

      1. a po componencie albo svideo/composite dzieje sie to samo? , TANKiler 12/02/08 20:47
        jak tak to ewidentnie do wymiany sie kwalifikuje...

        :: :: ::
        made by my freaky mind...
        :: :: ::

      2. jak oni cie tak traktuja , Piratez 12/02/08 21:00
        to tez ich podobnie potraktuj:>

        zapraszam tutaj: http://dvb-board-pl.com/ napewno ktos ci pomoze bo mysle ze lepiej sie tam znaja na dekoderach:)

        1. Dostali , Birdman 12/02/08 22:21
          podanie ze albo przemysla swoja postawe albo rozwiaze umowe. Zobaczymy jak zareaguja.

          ping?

          1. Hehehehe ... , Muchomor 13/02/08 11:48
            Powinieneś napisać, że: uznasz iż nie wywiązując się ze swoich obowiązków dają ci podstawę do rozwiązania umowy z ich winy. Tak tylko, żeby nie wyszło, że się czepiasz, a oni są cacy.

            Stary Grzyb :-) Pozdrawia
            Boardowiczów

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL