Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33

 Dzisiaj przeczytano
 51640 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Cos bootowalnego do usuwania spyware ? , pachura 13/02/08 12:03
Czesc,

Mam laptopa na ktorym szaleje spyware. Nie da sie go usunac nawet z poziomu Safe mode; dysku nie mozna wyciagnac i podlaczyc do innego komputera.

Znacie moze wiec jakies image'e do bootowalnych CD / pendrive'ow zawierajace oprogramowanie antywirusowe i antyspyware'owe ?

Dzieki !

  1. wielokrotnie polecanu Hirens nie daje rady ? , Doczu 13/02/08 12:10
    123

  2. Bart's PE , krogulec 13/02/08 13:48
    Ale iso trzeba sobie stworzyc samemu (mozna co prawda znalezc jakies na torrentach, ale lepiej i chyba szybciej zrobic samemu).
    http://www.purepc.pl/node/549
    Hiren's boot w tym akurat faktycznie niezbyt sie sprawdza - dolaczone do niego antywirusy z wirusami z reguly radza sobie niezle (aczkolwiek nie rewelacyjnie - kasperski jeszcze duzo potrafi znalezc po nich), a poza tym maja chyba czasami problemy z praca na ntfs, ale spyware chyba pomina.

  3. UTIL CD 8cm od asm51 , MARC 13/02/08 14:51
    Chyba najbardziej upchany zestaw akcesoriow na plytce.
    BartPE tez jest niezly, ale musze chyba poszukac juz nowszej wersji.
    Jeszcze mozesz chciec zapoznac sie z jakas wersja Visty LiveCD, jesli cos na tym systemie ci sie zwali, albo np. poprzednie plytki nie rozpoznaja chipsetu na laptopie i nie bedzie dostepu do dysku twardego.

    1. Tam nie ma nic do spyware'u , pachura 13/02/08 17:16
      Poza HijackThis i CWShredderem. Przydalby sie Lavasoft Adaware, Spybot S&D i tym podobne...

    2. Ale gdzie? , MARC 13/02/08 17:28
      Podalem 3 plyty, wiec musisz byc bardziej precyzyjny o ktorej mowisz.
      Jesli chodzi o UTIL CD 8cm to u mnie jest AdAware na plytce.
      Na BartPE tez jest, choc moze zalezec od wersji i na VISTA LiveCD tez chyba mialem, ale to wystepuje rowniez w wielu wersjach, a nawet mozna sobie samemu wyprodukowac i bedziesz mial na plycie to co sam sobie wybierzesz.

  4. ś.w. , Muchomor 13/02/08 15:10
    j.w.

    Stary Grzyb :-) Pozdrawia
    Boardowiczów

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL