Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » kojot 11:00
 » 247 10:56
 » XepeR 10:56
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » emigrus 09:30

 Dzisiaj przeczytano
 59911 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Acer Extensa 5220- problem z WiFi , michol 14/02/08 07:26
Jest problem z zainstalowaniem karty WiFi Intel3945ABG. Otóż sterownik nie widzi urządzenia- tzn w menedżerze urządzeń wisi na żółto z pytajnikiem, a za cholere nie idzie instalnąć sterów- ani z płyty, a ze strnki Acera. Może ktoś ma jakiś pomysł? WinXP HE- chwilowo bez WindowsUpdate, bo nie ma na nim netu...

  1. ta extensa , PIvO 14/02/08 08:28
    nie ma przypadkiem radia BroadComa? odwroc ja do gory nogami - powinna byc naklejka dotyczaca wifi

    [A kiedy odetna siec]
    [Przestane istniec]
    [mail: p1vo@o2.pl]

  2. bo tam nie ma intela , Nazgul 14/02/08 08:41
    tak jak PIvO pisze

    people can fly, anything
    can happen...
    ..Sunrise..

    1. Dokładnie tak jak piszą koledzy... , Lord Kamal 15/02/08 10:23
      http://support.acer-euro.com/...ebook/ex_5220.html

      Tam klikasz na win XP i wybierasz z listy:
      Wireless_Broadcom_4311_v4.100.....

      Pzdr

      Board TPC to jest TO :D

      1. Sugerowałem się ... , michol 15/02/08 12:35
        naklejką na wierzchu lapa- koło klawiatury, nawet mi przez myśl nie przeszło żeby zajrzeć pod spód...
        Wielkie dzięki

  3. Niedawno też instalowałem to takiego stery , wbmaster 14/02/08 12:23
    I nie było lekko. Nibt się wydaję, że istalajca taki banał a na takich szmatławcach za 1500 to niekoniecznie.
    Aż znalazłem poradnik w necie specjalnie dla kobiety jak zainstalowac stery do tego Laptopa. Zrobiłem tam wszytsko jak pokazali po kolei śmiga i 4 browce w brzuchu :)
    Poszukam w historii zaraz i umieszczę linka napewno Ci się przyda. Pozdro

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL