Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Elektron 13:40
 » KHot 13:38
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24

 Dzisiaj przeczytano
 72928 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

syf w kompie - rozsylaja sie setki maili ze spamem w tle :-\ , MayheM 17/02/08 18:59
Witam,

posadzilem na godzine siostrzenice przy kompie i stalo sie.
Weszlo kilkadziesiat robakow, wirusow, trojanow i innego syfu (bawila sie IE).
Po wielu godzinach zmagan i czyszczenia wszelkimi programami (z pomoca hijackthis) nic nie osiagnalem.
Jedynie udalo mi sie zablokowac w firewallu wyjscie svchosta i ccapp (symantec corporate mail security) co ograniczylo to rozsylanie (o czym informowal mnie wlasnie ccapp, zapelniajac caly ekran okienkami z postepem wysylania; a svchost - kerio pokazywal kilkadziesiat prob wyjscia polaczen na losowych portach z roznymi adresami).

Czy ktos mial podobny problem i zna jego konkretna przyczyne? Bo podejrzewam ze narazie tylko polsrodek :-\ co zdzialalem.

Pozdro.
(google juz bylo)

  1. czy aby nie 'przemogles sie' spowrotem , Kenny 17/02/08 19:35
    (w mysl tego co w profilu) i nie masz XP bez SP2? :)

    Jesli tak to to jest odpowiedz.

    W przeciwnym wypadku... dziwne :)
    BTW Zmien antywirusa bo symantec to g...

    Co do naprawy tego co jest:
    1. mks.com.pl -> skaner online
    2. CD z Windows -> instalacja -> Napraw istniejaca instalacje

    .:Pozdrowienia:.

    1. heh , MayheM 17/02/08 20:26
      mam to sp2, to co w opisie.

      Symantec zly nie jest, bo sial komunikatami, ale i tak cos sie przedostalo.

      mks online nie dziala - nie wiem czy to nie przez wspomniany syf - podczas aktualizaji komponentow wywala komunikat ze sie nie powiodlo.

      instalacji jeszcze nie naprawialem, ale pewnie sprobuje.

    2. Nie rozśmieszaj mnie ze skanerami online: , j23 17/02/08 20:43
      żeby działały, trzeba włączyć ActivX i używać IE, co robactwo wprost uwielbia i bardzo się z tego cieszy... A pierwsze co robi takie robactwo, to blokuje takie skanery...

      Zainfekowany system powinno się skanować wyłącznie z innego, czystego systemu. Czyli odpalić z CD czy czegoś takiego jakąś miniwindę, linuksa czy dosa i program antywirusowy, antyrootkitowy itp. a potem naprawa systemu z instalki. A na przyszłość mieć kopię partycji z systemem. Wtedy naprawa systemu trwa jakieś 7 min...

      Dumny nosiciel moherowego beretu!
      Me gustan tomar mis copas
      Żubrówka es lo mejor!

      1. 10 lat , Kenny 17/02/08 21:19
        bezproblemowego uzywania przeze mnie IE (Maxthona) oraz skanerow online (mks) rzuca cien na Twoja defetystyczna teorie :)

        Inna sprawa, ze jakies boot cd i obraz dysku to najprostrze rozwiazanie. Ale madry Polak po szkodzie...

        .:Pozdrowienia:.

  2. a komenda , zorg 17/02/08 20:41
    run-mrt ?
    http://www.microsoft.com/...4f54-9ab3-75b8eb148356

    salsa merenqe bachata

  3. kartki onet albo fotka , Ranx 17/02/08 21:16
    wylaczyc przywracanie systemu i w awaryjnym/zewnetrzym trybie usunac dane pliki.

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  4. backup partycji , MayheM 18/02/08 21:03
    niestety mam sprzed roku ponad, wiec pozostanie mi naprawa sysa. Narazie jednak jakotako juz od wczoraj nic sie nie dzieje.

    dzieki za link zorg, wlasnie go sciagam.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL