Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » 5eba 14:50
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05

 Dzisiaj przeczytano
 80375 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy laptopy hp umożliwiają regulacje częst. procecora? , Trunks 18/02/08 11:35
Czy z poziomu biosu występuje taka opcja? podkręcenia jak i obniżenia taktowania? chodzi mi o model z procesorem Core

  1. moj nie ma takiej mozliwosci , biEski 18/02/08 11:40
    reguluje sobie to prze nhc, ale tam opcje tez sa dosc ograniczone

    1. A jaki masz procecor i ile +/- możesz regulowac? , Trunks 18/02/08 11:46
      j.w.

      1. procka mam 2 ghz , biEski 18/02/08 11:52
        i moge ustawic go albo na 1 ghz albo na 2 ghz
        wiec to zadne podkrecanie a speedstep :D

        1. Sorki że Ci truje ale jako użytkownik hp co myślisz o tym , Trunks 18/02/08 11:56
          modelu http://www.mobilworld.pl/produkt/6820s_ke161es.php i masz matryce matową czy błyszcząca? i cojest na plus w hp a co nie według Ciebie

          1. mam nc6320 , biEski 18/02/08 12:33
            jestem zadowolony, wiekszych problemow z lapkiem nie mam (jedyny problem - nieraz nie dziala klawiatura - trzeba wyciagac baterie)
            matryce mam matowa - siedze glownie nad eclipsem albo emacsem + nieraz jakas giera lub film - kolory wg mnie sa ok

            na "papierku" ten twoj nie wyglada najgorzej, jesli wykonanie jest podobne jak w moim to mysle ze calkiem niezly wybor jak za taka kase

  2. nie ma notebooków , ViS 18/02/08 12:31
    z regulacją fsb, może jakieś alienware'y

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL