Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » Sherif 16:04
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04

 Dzisiaj przeczytano
 87124 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[MOTO] Samochód na raty - ktoś ostatnio kupował? , waldisobon 19/02/08 14:21
Planuję zakup czegoś większego z używek (c.a. 4-6 lat). Nie dysponuje taka gotówką w całości, więc część będzie na raty.

I tu pytanie - ktoś ostatnio korzystał z usług jakiegoś banku w tym temacie?
Z tego co wiem, to banki przy zakupie na raty wymagają polisy AC? Czy jednak można w inny sposób zabezpieczyć kredyt?

Jaki oprócz Allegro jest największy portal z ogłoszeniami auto moto?

Niektórych boardowiczów uważam za idiotów i
oni o tym wiedzą.

  1. hmmm , Matti 19/02/08 14:52
    a po co inne zabezpieczenie? AC chyba najlepsze? Portal to np. otomoto.pl , gratka.pl

  2. oprócz AC , bajbusek 19/02/08 14:56
    jest jeszcze wpis do dowodu rejestracyjnego... czasem bank nie zgadza się na kredytowanie konkretnej używki.

  3. Nie lepiej , Ament 19/02/08 15:05
    pozyczyc normalnie brakujaca kwote w postaci kredytu z banku?

    I
    -AMENT-
    I

    1. ja tak zrobilem... , slawq 19/02/08 20:25
      i tak, kwota raty taka sama, nie płacę obowiązkowego AC, karta pojazdu u mnie i to ja jestem właścicielem

      ASUS K8N-E ,A64 3@3.4,1024MB,
      hdd 410GB,Teac W54E,Nec 500,NEC
      791SB,Palit7300GTddr3, LogiMX500

  4. a czy ktos , Tummi 19/02/08 15:06
    moze mi powiedziec, jak to jest z zakupem auta za kredyt mieszkaniowy? Podobno ludzie kombinuja, bo odsetki duzo mniejsze...

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. nie kredyt mieszkaniowy , Dabrow 19/02/08 15:21
      a pożyczka hipoteczna - np. Citibank (tyle ze warunki średniawe jak na kredyty hipot.) ma takową - wali ich na co weźmiesz - oni biorą w zabezpieczeniu hipotekę twojego mieszkania - lepsze warunki niż kredyt konsumpcyjny ale wśród kredytów hipotecznych innych banków takie se - przynajmniej z rok dwa temu...

      !!!!!TO JEST SPARTA!!!
      !Tu się nic nie zmienia!
      ------dabrow.com------

    2. to tylko wtedy jeśli kupujesz mieszkanie , digiter 19/02/08 16:06
      brakuje tobie na mieszkanie 200.000 a bierzesz 250.000 i juz masz tani kredyt na samochód. Tylko potem trzeba go spłacać a odsetki ostatnio rosną co kwartał.

      Piszcie do mnie per ty z małej litery

    3. odsetki mniejsze , Hitman 19/02/08 16:12
      ale dochodzą Ci dodatkowe koszty jak wpis do hipoteki, a notariusze to droga impreza - policz najpierw czy skórka jest warta wyprawki..

      Teoretycznie okłamywanie samego siebie
      jest niemożliwe. W praktyce robi to
      każdy z nas.

      1. jaki notariusz?? , kreciak 19/02/08 23:04
        teraz wpis hipoteki nastepuje na Twoj wniosek, placisz oplate sadowa (niska - nie pamietam cos kolo 100 zl) i tyle

        si vis pacem para bellum

        1. ? od kiedy? , Maverick 20/02/08 01:08
          hipoteke musisz ustanowić inaczej bank może wycofać się z przyznania kredytu i może również wymagać natychmiastową spłatę kredytu.

          brałem kredyt w pko i w millenium jest tak samo.

          1. a ze 2 lata , kreciak 20/02/08 07:19
            juz tak jest

            si vis pacem para bellum

            1. a to honorarium zwracam , Maverick 20/02/08 14:12
              ja bralem z 5 lat temu :)

  5. jakby kto chciał mieć jasność to , Dabrow 19/02/08 15:12
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Relacja_rodzinna

    !!!!!TO JEST SPARTA!!!
    !Tu się nic nie zmienia!
    ------dabrow.com------

    1. ??? , Ament 19/02/08 15:14
      byles u krolika i zaszkodzila zupa szpitalna?

      I
      -AMENT-
      I

      1. zje... , Dabrow 19/02/08 15:18
        bły mi się wontki.
        (-;
        Krzesaj. Albo sam podłożę.

        !!!!!TO JEST SPARTA!!!
        !Tu się nic nie zmienia!
        ------dabrow.com------

        1. Sam. , Ament 19/02/08 15:20
          Bolesniej.

          I
          -AMENT-
          I

          1. trzask , Dabrow 19/02/08 15:22
            do diaska - mokra hubka.... Ale da radę - stary skaut się nie poddaje.

            !!!!!TO JEST SPARTA!!!
            !Tu się nic nie zmienia!
            ------dabrow.com------

    2. Czesc gracjan! , Druzil 19/02/08 15:27
      http://pierdolnieci.eu/gracjan/

      1. Wegiel , Ament 19/02/08 15:27
        Panie...

        I
        -AMENT-
        I

        1. ^^^ , Druzil 19/02/08 15:29
          ale pasowalo ;-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL